شهردار مرند گفت: آماده در اختیار گذاشتن زمین‌ها یا ملک‌های شهرداری جهت احداث بیمارستان بابت بدهی به تأمین اجتماعی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :حسین کاوه اظهار کرد: کلنگ پروژه پردیس سینمایی مرند با سه میلیارد تومان هزینه در ۸۰۰ متر زیر بنا به زمین زده شد که از امروز عملیات احداث آن آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: ساخت المان بزرگترین میدان شهر مرند در مراحل پایانی است که با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بعد از تصویب شورای شهر اجرایی می‌شود.

شهردار مرند خاطرنشان کرد: تهیه طرح میدان مرکزی امام بر روی پروژه جواهر تا اوایل مهر ماه امسال اجرا می‌شود.

کاوه از احداث تصفیه خانه کشتارگاه مرکزی مرند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد.

وی تصریح کرد: پارک ریحان مرند با اعتبار یک میلیارد تومان تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شهردار مرند با اشاره به پرداخت بدهی‌های شهرداری گفت: طبق توافق با تأمین اجتماعی مقرر شد در طول شش ماه بدهی شهرداری به تأمین اجتماعی پرداخت شود.

کاوه ادامه داد: آماده در اختیار گذاشتن زمین‌ها یا ملک‌های شهرداری جهت احداث بیمارستان بابت بدهی به تأمین اجتماعی هستیم.

وی تاکید کرد: ۸۵ درصد بودجه امسال شهرداری مرند محقق شده است.

شهردار مرند با بیان اینکه وظیفه شهرداری خدمت رسانی است، عنوان کرد: در برخی از محلات شهر آسفالت‌ریزی بدون همیاری از مردم انجام شده و خواهد شد.

کاوه گفت: بیشترین پروانه ساختمانی در سال جاری صادر شده که پروانه ۶۰۰ واحد مسکن در شهرک ولیعصر ساده می‌شود که موجب افزایش اشتغال‌زایی خواهد شد.