صبح امروز بر اثر تصادف یک دستگاه تریلر با مزدا دو کابینه، 6 نفر از سرنشینان مزدا به شدت مجروح شده و به بیمارستان رازی مرند انتقال یافتند. بهگزارش خبرنگار صداوسیما از مرند :این حادثه در محور ورودی مرند – بازرگان زیر پل هوایی اتفاق افتاد که یک دستگاه تریلر در برخورد با یک دستگاه […]

صبح امروز بر اثر تصادف یک دستگاه تریلر با مزدا دو کابینه، 6 نفر از سرنشینان مزدا به شدت مجروح شده و به بیمارستان رازی مرند انتقال یافتند.

بهگزارش خبرنگار صداوسیما از مرند :این حادثه در محور ورودی مرند – بازرگان زیر پل هوایی اتفاق افتاد که یک دستگاه تریلر در برخورد با یک دستگاه مزدا دو کابینه برخورد کرد که باعث شد راننده و پنج نفر از سرنشینان مزدا به شدت مجروح شوند.

بنا به گفته اورژانس بیمارستان رازی مرند، پنج نفر در حال حاضر بستری هستند و یک نفر به علت شدت جراحات به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز اعزام شده است.

علی آبراهه فرمانده پلیس راهور مرند در گفت‌و‌گو با فارس علت این حادثه را عدم کنترل و بریدگی ترمز تریلر هوو اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های تولیدکننده این دستگاه‌ تریلر به علت عدم برخورداری از استاندار ایمنی‌های فنی در جاده‌های کشور به خصوص محور ترانزیتی مرند – بازرگان عامل چنین اتفاقات و حوادث ناگوار در رانندگی هستند، گفت: باید برای جلوگیری از حوادث ناگوار، از تردد اینگونه وسائط نقلیه غیراستاندارد در جاده‌ها جلوگیری کرد.

محور مرند – بازرگان یکی از محورهای مهم ترانزیتی و بین‌المللی است که با تردد روزانه 15 هزار انواع خودرو سواری و باری، گاهاً شاهد اتفاقات ناگواری در امر رانندگی در این محورها هستیم.

این در حالی است که بزرگراه مرند – بازرگان بیش از 10 سال است از آغاز مرحله اجرایی آن در محدوده اتوبان تهران – زنجان – تبریز می‌گذرد که این عملیات اجرایی با کندی پیش می‌رود.

این تعلل باعث بروز تصادفات ناگواری در این محورها شده و داغدار شدن خانواده‌های زیادی را به دنبال داشته است.(فارس)