میشوآنلاین، روابط عمومی کارخانه کمپوست شهرداری مرند(شرکت نگین بازیافت ارس ) از تعطیلی موقت کارخانه برای تعمیر و تجهیز آن خبر داد. به گزارش میشوآنلاین، رامین صادقی با بیان این مطلب افزود: طی تماس‌ها و دیدارهایی که با مسئولان و مدیرعامل کارخانه انجام شد وعده بر این شد با انجام عملیات تعمیر دستگاه ها و […]

میشوآنلاین، روابط عمومی کارخانه کمپوست شهرداری مرند(شرکت نگین بازیافت ارس ) از تعطیلی موقت کارخانه برای تعمیر و تجهیز آن خبر داد.

به گزارش میشوآنلاین، رامین صادقی با بیان این مطلب افزود: طی تماس‌ها و دیدارهایی که با مسئولان و مدیرعامل کارخانه انجام شد وعده بر این شد با انجام عملیات تعمیر دستگاه ها و تجهیز با دستگاه های جدید، کارخانه طی دو هفته آینده راه اندازی شود.

وی از طرف مسوولان کارخانه قول داد نسبت به راه اندازی مجدد فعالیت کارخانه کمپوست شهرداری مرند سرعت عمل و جدیت بکار گیرند.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی کارخانه به طور مستمر مسایل مالی و تحقق مطالبات کارگران را پیگیری می‌نمایند.

روابط عمومی کارخانه کمپوست شهرداری مرند همچنین وجود برخی شایعات پیرامون توقف دائم فعالیت کارخانه و … را رد نمود و خبر تعطیلی قطعی این کارخانه را تکذیب کرد.

وی یادآور شد: کلیه شایعات مربوط به تعطیلی دائمی این کارخانه صحت نداشته و این تعطیلی موقت بوده و با انجام تعمیرات اساسی فعالیت آن از سر گرفته خواهد شد.

منبع : پايگاه خبري ميشو آنلاين