طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی تقدیر شد.   به گزارزش اخبار به روز مرند : به نقل از خبرگزاری میزان،  طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی تقدیر شد. در این مراسم رئیس […]

طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی تقدیر شد.

 

به گزارزش اخبار به روز مرند : به نقل از خبرگزاری میزان،  طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی تقدیر شد.

تقدیر از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

در این مراسم رئیس کل دادگستری استان ضمن اشاره به نقش مؤثر روابط عمومی در انعکاس عملکرد سازمان گفت: روابط عمومی در جهت ترویج اندیشه و فرهنگ دینی ائمه اطهار (ع)، اخلاق مداری، خدمتگذاری به مردم و فرهنگ ایثار و شهادت با انعکاس اخبار و گزارشها می تواند نقش مؤثری داشته باشد.

تقدیر از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

حجت الاسلام والمسلمین مظفری هدف اصلی انعکاس عملکرد دستگاه قضایی را جلب اعتماد مردم عنوان نموده و افزود: روابط عمومی و معاونت فرهنگی دادگستری با طرح و اجرای ایده های مختلف می توانند موجبات جلب رضایت و اعتماد مردم را فراهم آورند.

وی همچنین ترویج فرهنگ کار برای خدا و با نیت خالصانه و برخورد اخلاق مدارانه کارکنان با مراجعین به دادگستری و تکریم ارباب رجوع را از اولویت های روابط عمومی عنوان کرد.

تقدیر از فعالان عرصه خبر روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

در این مراسم از مسئولین روابط عمومی حوزه های قضایی اسکو، مرند و خسروشاه بعنوان فعالان عرصه خبر حوزه های قضایی استان در سال ۹۴ با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/