معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل تالار معلم برگزار شد ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و فدا کاریهای رزمندگان م شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس گفت : نظام جمهوری اسلامی به برکت خون پاک شهداءو فداکاریهای رزمندگان […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل تالار معلم برگزار شد ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و فدا کاریهای رزمندگان م شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس گفت : نظام جمهوری اسلامی به برکت خون پاک شهداءو فداکاریهای رزمندگان و صبر و استامت خانواده های معظم شاهد و رهبری حضرت امام خمینی رحمت اله علیه و مقام معظم رهبری و حضور مردم در تمامی صحنه ها اقتدار نظام و انقلاب را پایدار نگه داشته اند .

به گزارش اخبار به روز مرند :راستگو با تشکر از زحمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان در امر خدمات رسانی بیان داشت : برای ارتقاء حوزه سلامت شهرستان قدمهای بسیار خوب و ارزشمندی برداشته شده ولی  با توجه به نیاز های مردم جوابگویی شهروندان در این حوزه نمی باشد .

وی گفت: شهرستان مرند بعنوان دومین شهر پر جمعیت استان و با قرتار گرفتن در مسیر ترانزیت خودروهای سواری و باری داخلی و خارجی و همجوار بودن لبا منطقه آزاد ارس از نظر امکانات بهداشتی ودرمانی در حد قابل قبول برای شهروندان و سایر شهر ستانهای نزدیک تنها بیمارستان آیت اله حجت کوه کمر جوابگوی نیاز  بهداشتی و درمانی مردم این شهرستان نمی باشد .

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند خاطر نشان کرد :  برای احداث وراه انداری  بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی در شهرستان  هر کدام از مسئولین ذیربط در نوبه خود زحمت کشیده اند  نباید نادیده گرفته شود و براین حسب وظیفه قانونی و مطا لبات برحق مردم و ما در ادامه روند کار آنها در تلاش برای به ثمر رساندن این کار پر ارزش هستیم.

راستگو با اشاره به اخذ مجوزه های لازم  برای بیمارستان جدید مرند گفت: با پیگیری های لازم و مستمر توانسته ایم مجری اجرایی این بیمارستان را از وزارت راه و شهرسازی گرفته و روند احداث این بیمارستان در اختیار وزارت بهداشت  قرار داده شده است .

وی گفت: در تلاش هستیم این پروژه بزرگ شهرستانی را در ردیف ماده ۲۱۵ قرار گیرد و جز پروژه های دولتی قرار گیرد و در حال مکاتبه برای اجرایی کردن این روند هستیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حمایت فرمانداری از سرمایه گذار افزود: از تمامی کسانی که در حوزه توسعه و عمران شهرستان تلاش می کنند تشکر می کنم و با تمام توان و قدرت از سرمایه گذار در تمامی جوانب حمایت می کنم و ادارات شهرستان هم موظف به انجام این امر مهم هستند .

DSC_0001