معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزاری مرحله دوم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در مرند را فرصت خوبی برای معرفی توانمندی های این منطقه و دیگر شهرهای استان دانست.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :داود گرشاسبی، در حاشیه مراسم استقبال از دوچرخه سواران تور بین المللی ایران – آذربایجان در گفتگو با خبرنگار ما ابراز داشت: این تور فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل یامچی و شهرستان مرند بوده و میزبانی این گونه تورها فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی های شهرستان است.

وی ادامه داد: این تور بین المللی برای چندمین سال در آذربایجان و شهر یامچی برگزار می شود که فرصت مناسبی برای معرفی شهر و ظرفیت های این منطقه به شمار می رود.

فرماندار ویژه مرند با مهم ارزیابی کردن بین المللی بودن تور ایران – آذربایجان گفت: ما حامل پیام صلح و دوستی به سایر کشورها هستیم و باید این پیام را انتقال دهیم و خوشحالیم که میزبان این تور هستیم.

مراسم استقبال از دوچرخه سواران تور بین المللی آذربایجان با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و برخی از مسئولین شهرستان مرند و مردم شهر یامچی برگزار شد.

گفتنی است، مرحله دوم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان شرقی، صبح روز پنجشنه  از مسیر منطقه آزاد ارس، یکانات – یامچی – کشکسرای و خوی برگزار شد.