ماموران پلیس راه استان یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه را با ۱۸۷ فقره تخلف و ۹۳ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال خلافی در محور “مرند-جلفا” توقیف کردند. به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ “جواد ناموران” رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی، اظهار داشت: ماموران پلیس راه “مرند-جلفا” حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری، یک […]

ماموران پلیس راه استان یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه را با ۱۸۷ فقره تخلف و ۹۳ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال خلافی در محور “مرند-جلفا” توقیف کردند.

به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ “جواد ناموران” رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی، اظهار داشت: ماموران پلیس راه “مرند-جلفا” حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه را به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی متوقف کردند.

وی افزود: پس از استعلام خلافی این خودرو از سامانه اجرائیات پلیس راهور، مشخص شد این خودرو دارای ۱۸۷ فقره تخلف با ۹۳ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده است.
ناموران گفت: اغلب تخلفات این خودرو سرعت و سبقت غیر مجاز، عدم استفاده از کمربند ایمنی، انحراف به چپ و عبور از چراغ قرمز بوده که خودرو توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.