به گزارش  خبر نگار صداو سیمااز مرند به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد ارس در این مسابقات که با حضور 120 دوچرخه‌سوار از 13 تیم برگزار شد تیم‌های آذرمیشو مرند و کارسازان آینده فارس و پدافند هوایی ارتش در مجموع رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در رشته استقامت نیز […]

به گزارش  خبر نگار صداو سیمااز مرند به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد ارس در این مسابقات که با حضور 120 دوچرخه‌سوار از 13 تیم برگزار شد تیم‌های آذرمیشو مرند و کارسازان آینده فارس و پدافند هوایی ارتش در مجموع رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رشته استقامت نیز خلیل خورشیدی از تیم کارسازان آینده فارس، مرتضی رضوانی از تیم پاسارگاد تهران و سعید رحیمی از آذرمیشو مرند به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در نخستین روز این رقابت‌ها 59 رکابزن در قالب 13 تیم از سراسر کشور، مسیر 81 کیلومتری جلفا، حاشیه رودخانه ارس،دشت گردیان و شهر هادیشهر را در رشته استقامت و در رشته تایم تریل انفرادی 32 رکابزن مسیر 15 کیلومتری پارک مرزی کوهستان ارس را رکاب زدند.

در این مسابقات، تیم‌های پدافند هوایی، کارسازان آینده فارس، آذرمیشو مرند، آذربایجان غربی، پیراهن سوین، شهرداری باغستان، شهرداری گنبد، گیلان، پتروشیمی امام خمینی (ره) شازند، گلستان، یزد، زاهدان و نهاوند شرکت داشتند.