حادثه رانندگی در محور مرند- جلفا بازهم قربانی گرفت..سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: حادثه رانندگی در محور "مرند-جلفا" قربانی گرفت.

 

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: حادثه رانندگی در محور “مرند-جلفا” قربانی گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :، وحید شادی‌نیا در تشریح این خبر گفت: برخورد دو دستگاه وانت در سه راهی زنوز، یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت….

 

واما واگرها:

تکرار مرگ در جاده های مرند!
حوادث تلخی را برای خانواده ها تکرار می کند.

حرکت لاک پشتی اداره راه و شهرسازی در بهسازی و توسعه جاده های مرند و بی تفاوتی مسئولین شهرستان، در عدم مناسب سازی و تکمیل این بزرگراهها  از طرفی قرار گرفتن در مسیر شاهرگ اتصال ارو پا و آ سیا و همچنین همجواری با منطقه آزاد ارس وتردد روزانه بیش از ۲۵ هزار دستگاه انواع خو درو های سواری و باری  شاهد  چندین مورد تصادفات داغدار شدن هرروز خانواده ها دراین محورها هستیم

،اینگونه حوادث تلخ شهروندان و مسافرین را به همانند سریالهای تلو یزیونی  آنهم به سبک اوشینی تکرار در جاده ها به رویای کابوس تبدیل کرده که ، در چند روز گذشته، چند تن از شهروندان، در جاده مرند – جلفا جان خود را براثر تصادف از دست دادند.
حال این سوال در ذهن هر شهروند و رهگذاران تداعی کرده  تاکی در جاده های مرند باید بر اثر تصادف  شاهد فوت شهروندان خواهیم شد …آیا  بی مسئولیتی را می توان عامل تکرار حوادث تلخ دانست یا عدم توجه رانندگان ،ویا مقصر اصلی جاده ها هستند …

گفتنی است محور مرند- جلفا یکی از محورهای خطرناک استان است که هراز گاهی شاهد تصادف های خونین در این محور هستیم.

تصویر تزئینی است