جانشین فرمانده سپاه مرند با اشاره به همزمانی ایام محرم با هفته دفاع مقدس گفت: امسال همزمان با هفته دفاع مقدس و در ایام محرم، ۱۷۱ برنامه در شهرستان مرند اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :سرهنگ کریم خوش ترکیب روز سه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: وجود جبهه حق و باطل یکی از موضوعاتی است که از ابتدا بوده و تا قیامت ادامه خواهد داشت و مرزبندی خاصی بین آن وجود دارد.
وی افزود: چنانچه در طول تاریخ در راستای هر دو جبهه حق و باطل هزینه شده است امروز نیز که کشور ما در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی قرار دارد، باید با ایستادگی و یکپارچگی به پیروزی جبهه حق و بالا نگهداشتن پرچم اسلام کمک کرد.
جانشین فرمانده سپاه مرند با بیان اینکه اکنون دشمن وحدت مردم و نظام را نشانه گرفته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام برنامه های هفته دفاع مقدس منتج به همدلی و یکپارچگی بین نظام و مردم شود.
وی در خصوص ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: امسال همزمان با هفته دفاع مقدس و در ایام محرم،۱۷۱ برنامه در کل شهرستان مرند و ۶۰ برنامه شاخص برگزار می شود.
خوش ترکیب، هدف کلی برنامه ها را تشریح نقش مردم در پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس عنوان و اظهار داشت: ما باید نقش و اهمیت مردم را گسترده تر کنیم چرا که تاکنون توسط مردم از بحران ها عبور کرده ایم و تا مردم هست انقلاب اسلامی نیز پابرجا خواهد ماند.
وی در مورد اجرای مرحله سوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) نیز گفت: نمایش اقتدار سراسری گردان های بیت المقدس که روز پنجم مهرماه در مرکز استان برگزار می شود، نشانگر این است که بسیج با وحدت و یکپارچگی و فرهنگ عاشورایی در کنار مردم است.
خوش ترکیب در مورد برنامه های اجرایی اظهار داشت: یادواره های شهدا، نشست های بصیرتی و روشنگری، مراسم گرامیداشت و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه هایی است که به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان برگزار می شود.