به گزارش پایگاه  خبری  اخبار به روز مرند : جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرمانداری شعبات اخذ رای به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد. داود گرشاسبی  با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار  در شعبات اخذ رأی گفت: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار بوده و […]

 

به گزارش پایگاه  خبری  اخبار به روز مرند : جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرمانداری شعبات اخذ رای به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد.

داود گرشاسبی  با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار  در شعبات اخذ رأی گفت: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار بوده و این نمایندگان بدور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود جامه عمل بپوشانند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرماندار در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده و از همه نمایندگان فرماندار درخواست دارم این کتابچه را با دقت مطالعه نمایند تا در روز اخذ رای مشکلی برای شعب پیش نیاید.

وی تصریح کرد: نماینده فرماندار در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه مرند و جلفا عنوان داشت: اصلی ترین موضوع در انتخابات اشرافیت کامل به قوانین و مقررات است در اینصورت می توان توان مدیریت شعبه را داشته باشیم.

وی ادامه داد: رای مردم حق الناس است و در برگزاری انتخابات از هر گونه رفتار طرفدارانه و یا رفتاری که منجر به تنش می شود خودداری شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تعداد شعبات اخذ رای بیان داشت:در کل شهرستان ۱۸۰ شعبه داریم که تعداد ۱۵۳ شعبه در شهر مرند است که به غیر از سه مورد در تمام شعبات رای گیری به صورت آنلاین خواهد بود.

فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: کنترل بیشتر مشخصات،مراقبت از رای گیری تکرای وسایر موارد که در کتابچه آموزشی بیان شده باید مورد توجه نمایندگان فرماندار در شعبات باشد.

وی ادامه داد: به دنبال افزایش مشارکت هستیم و وظیفه ما اقدام در چارچوب قانون و مقررات است.

گرشاسبی تصریح کرد: به همت و تلاش و همکاری شما عزیزان انتخاباتی پرشور و با مشارکت بیشتر در فضایی سالم و آرام خواهیم داشت.

وی گفت: توجه بیشتر به ثبت اطلاعات متقاضی ، توجه به ثبت صورت جلسات و عدم اجازه ورود هرگونه افراد غیر مسئول به خصوص در شمارش آرا و انتقال اخبار به خارج از شعبه مد نظر قرار گیرد.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه مرند و جلفا بیان داشت: وظیفه نمایندگان فرماندار سخت تر از سایر است و باید کنترل امورات شعبه را در اختیار داشته باشد.

DSC_0012 DSC_0010

DSC_0003 DSC_0005