جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان  به ریاست معاون فرماندار برگزار شد. به گزارش اخبار به روز مرند :، جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان به ریاست اصغر پور معاون فرماندار و حضور حجت الاسلام […]

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان  به ریاست معاون فرماندار برگزار شد.

به گزارش اخبار به روز مرند :، جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان به ریاست اصغر پور معاون فرماندار و حضور حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

اصغر پور گفت: روز ۱۳ آبان از اهمیت ویژه ای در نظام اسلامی ما برخوردار است، به نحوی که ما این روز را، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی می دانیم.

وی افزود: در تاریخ سراسر افتخار و پر از فراز و نشیب انقلاب ما، چنین روزی آبستن حوادث بیشماری است، چرا که در این روز تقابل حق و باطل وجود دارد و با مرور تاریخ، اهمیت این روز بزرگ برای ما بیشتر نمایان می شود.

اصغر پور با بیان اینکه در این روز مهم و تاریخی ریشه استکبار جهانی برای همیشه از ایران برچیده شد و بسیاری از ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این روز شکل گرفت، اظهار کرد: ۱۳ آبان روز فراموش ناشدنی است و همچنین فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است.

وی گفت: تاکیدهای مکرر رهبر معظم انقلابی اسلامی بر بی‌اعتماد بودن به آمریکا و این که دشمنی این کشور همواره ضد مردم ایران ادامه دارد.

وی اظهار کرد: حضور تمام اقشار مردم در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان باعث ایجاد همبستگی بیشتر بین مردم و اعلام این پیام به دشمنان می شود که همه مردم به ماهیت آنان پی برده اند.

DSC_0014

حجت الاسلام والمسلمین  نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان  با بیان اینکه مبنای انقلاب اسلامی، قرآنی و الهی بوده، مسئله ۱۳ آبان را بسیار با اهمیت دانست و اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان که در آن سه رخداد بزرگ روی داده، مبیّن ماهیت و هویت ماست و هر کس بخواهد از مبارزه با استکبار دست بکشد در واقع هویت و ماهیت خود را زیر سوال برده است.

وی خاطر نشان کرد: ۱۳ آبان و راهپیمایی این روز یک نماد از ایستادگی ما در برابر استکبار جهانی است که تمام ارگانها و نهادها و تمام اقشار مختلف مردم باید در این مراسم حضوری پرشور داشته باشند.

 

زمان :  روز شنبه مورخه ۱۳/۸/۹۶  ساعت ۱۰/۳۰

مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان: میدان امام (اه) ، خیابان شهید رجایی ، خیابان پروین اعتصامی ، میدان مادر ، چهار راه برق ، خیابان امام (ره) ، میدان امام (ره).

DSC_0008DSC_0011 DSC_0013