حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند در این جلسه گفت: نهم دیماه پشت سر گذاشتن یک فتنه بسیار خطرناک بود که با تدبیر مقام معظم رهبری کشور نجات پیدا کرد .

به گزارش  پایگاه خبری اخبار به روز مرند : به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، جلسه هماهنگی مراسمات نهم دیماه و دهه فجر با حضور حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه شهرستان و معاون استاندار آذربایجان شرقی و دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند در این جلسه گفت: نهم دیماه پشت سر گذاشتن یک فتنه بسیار خطرناک بود که با تدبیر مقام معظم رهبری کشور نجات پیدا کرد .

وی ادامه داد : توطئه های دشمنان بر اسلام و کشور ادامه داد بطوریکه شاهد آن در هفته های گذشته بودیم که دشمان به دنبال فرصت طلبی و سوء استفاده برای ایجاد ناامنی در کشور هستند .

امام جمعه  اذعان داشت : دشمنان از هر توطئه ای برای ضربه زدن به نظام و کشور استفاده می کنند  که از جمله آن اعمال تحریم های ظالمانه است که ما می توانیم با وحدت و انسجام ملی و هدایتهای مقام معظم رهبری تحریم ها به فرصت تبدیل کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده با اشاره به وحدت و همدلی افزود: تمام افراد و گروهها با هر سلیقه سیاسی که باشند همگی باید به دنبال آبادانی کشور تحت ولایت و رهبری مقام معظم رهبری باشند .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات در ماه های آتی بیان داشت :اولین انتخابات در گام دوم انقلاب را در ماههای آینده شروع خواهیم کرد که باید در مقابل دشمنان به هوش باشیم و نباید اجازه دهیم وحدت و همدلی ما را خدشه دار کنند .

امام جمعه مرند با تاکید بر برگزاری با شکوه مراسمات نهم دیماه و دهه فجر بیان داشت : مراسمات ۹ دی و دهه فجر با ید در شان شهرستان و به صورت جدی برگزار شود .

وی در ادامه با اشاره به احترام و تکریم مردم بیان داشت: مردم همیشه همراه و همسو با آرمانهای نظام و انقلاب بوده اند و دشمنان همیشه از این مردم شکست خورده اند . خاطر نشان کرد باید با محبت ، احترام و تواضع بیشتر با مردم برخورد کنیم چرا که بعد از خدا هر چه داریم به همت مردم است .ودر سایه وخدت و انسجام ملی دشمنان تحمل امنیت و استقلال کشور را ندارند و نباید اجازه فرصت طلبی و سوء استفاده برای دشمنان را بدهیم .

 

در خاتمه  این جلسه  پس از  بحث وبررسی مقرر گردید مراسمات نهم دیماه  روز یکشنبه  دهم دی ماه از  ساعت ۱۵:۳۰در محل حیسنیه امام خمینی (ره) شهرستان مرند برگزار  شود .