جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس در مرند برگزار شد جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس ظهر امروز در مرند برگزار شد. به گزارش خبر نگار صدا و سیما از مرند معاون استاندار وفرماندار ویژه مرند ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس در که درمحل فرمانداری این شهر برگزار می شد […]

جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس در مرند برگزار شد
جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس ظهر امروز در مرند برگزار شد.

به گزارش خبر نگار صدا و سیما از مرند معاون استاندار وفرماندار ویژه مرند ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس در که درمحل فرمانداری این شهر برگزار می شد اظهار کرد: با توجه به وجود پیوندهای عمیق بین دو ملت ایران و عراق و وجود عتبات عالیات که از مقدسات ما محسوب می‌شوند نمی‌توان در برابر حوادث عراق بی‌تفاوت ماند.

تقی کرمی اظهار کرد: پر واضح است که تقویت گروه‌های تکفیری مثل داعش در منطقه و برجسته‌سازی حرکات و رفتارهای خارج از عرف این گروه با هدف سیاه نشان دادن چهره رحمانی اسلام در جهان صورت می‌گیرد.

فرماندار مرند با برشمردن برخی رفتارهای این گروه تروریستی افزود: افکار سیاه داعشی‌ها که با رنگ انتخابی آنها نیز همخوانی دارد در خدمت استکبار و دستگاه‌های رسانه‌ای صهیونیستی است.

کرمی با اشاره به اینکه بیت المقدس بعنوان قبله اول مسلمین جهان همیشه بعنوان یکی از اهرم های استکبار جهانی فقط برای ضربه زدن به اسلام و وحدت مسلمان جهان هر روز دست به کشتار مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و غزه می زنند را نشان از بی عدالتی دفاع از حقوق بشر دانست و افزود بیت‌المقدس و سرزمین فلسطین را مدفن تعدادی از پیامبران الهی می باشد بدین جهت برای مسلمان از جایگاه ویژه خاصی برخوردار می باشد واین کشتار و جنایات اسرائیل غاصب در غزه سر پوش نهادن به جنایات گروه داعش که زیر مجموعه ای از رژیم اسرائیل است عنوان کرد و یادآور شد: تعیین روز جهانی قدس از تصمیمات بسیار حیاتی امام راحل(ره) برای روشنگری جنایات صهیونیست‌ها بود که حضور و شرکت در راهپیمایی روز قدس حداقل وظیفه امت اسلامی در قبال مردم مظلوم فلسطین است.

رئیس شورای تامین شهرستان مرند از آمادگی کلیه ادارات و نهاد های دولتی و تشکل های مردمی برای شرکت گسترده در مراسم راهپ
یمایی روز جهانی قدس در این شهرستان خبر دادو افزود کلیه تمهیدات لازم برای فراهم کردن حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس در شهرستان مرند تاکید کرد.
.

گفتنی در این جلسه اعلام شد ساعت شروع راهپیمایی راس ساعت 11 و مسیر راهپیمایی روز قدس از محل میدان امام آغاز

و پس از طی – خیابان شهید رجایی – خیابان پروین اعتصامی – خیابان تختی- چهار راه المهدی – خیابان امام (ره) در محل میدان امام تجمع و پس از قرائت قطعنانه شرکت کننده گان در راهپییمایی روز جهانی قدس در محل حسینیه امام خمینی مسجد جامع این شهر نماز عبادی سیاسی را به امامت حجت السلام نعمت زاده امام جمعه مرند اقامه خواهند کرد