جلسه هماهنگی و پشتیبانی جمع آوری کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده میانه با حضور دستگاههای ذیربط به ریاست معاون امور عمرانی فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز  مرند: جلسه هماهنگی و پشتیبانی جمع آوری کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده میانه با حضور دستگاههای ذیربط به ریاست معاون امور عمرانی فرمانداری برگزار شد .

میکائیلی معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان ویژه مرند در این جلسه بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت و امکانات ادارات و سازمان های مردم نهاد و مشارکت خیرین بمنظور کمک رسانی هر چه مطلوب تر به زلزله زدگان تأکید کرد.
وی گفت:  امید می رود با جمع آوری کمک های مردمی و ادارات بنحو مناسب و متمرکزشاهد خدمت رسانی به هموطنان عزیز زلزله زده باشیم.
معاون امور عمرانی فرمانداری بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب از سوی ادارات شهرستان مرند، به منظور جلب و جذب هر چه بیشتر مشارکت های مردمی در کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده شهر میانه را از جمله موضوعات مورد تأکید دانست.

وی ضمن تقدیر از زحمات شهرداران و دهیاران در امر کمک رسانی در روز های اولیه به مناطق زلزله زده بیان داشت :کمکهای زیادی توسط دستگاهها و مردم نوع دوست صورت گرفته ولی با توجه به فصل سرما و شرایط بحرانی مناطق ، نیاز به کمکهای بیشتری است .

میکائیلی افزود: بسیاری از دستگاههای اداری شهرستان از جمله شهرداری ها با صرف هزینه و قرار دادان امکانات خود کمکهای قابل توجه ای به مناطق زلزله زده انجام داده اند که نیاز است توجه بیشتری به این مناطق صورت گیرد .

وی تاکید کرد : برای جذب کمکهای مردمی لازم است از همه مردم عزیز شهرستان دعوت شود تا برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده و جذب مشارکتهای مردمی همت کنند.

DSC_0001 DSC_0003