به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری مرند ؛ به منظور استفاده از نقطه نظرات ، پیشنهادات ، برنامه ها و تجربیات کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ، اعضای شورای اسلامی جلسه هم اندیشی در محل سالن همایش شورای اسلامی شهر مرند روز سه شنبه 13 آذر ماه برگزار شد . در این […]

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری مرند ؛ به منظور استفاده از نقطه نظرات ، پیشنهادات ، برنامه ها و تجربیات کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ، اعضای شورای اسلامی جلسه هم اندیشی در محل سالن همایش شورای اسلامی شهر مرند روز سه شنبه 13 آذر ماه برگزار شد .

در این جلسه ابتدا محمد ابراهیمی رئیس شورای اسلامی شهر مرند ضمن خیر مقدم وتشکر از حضور کاندیدای دوره چهارم و اعضای شورای شهر گفت : امروز رقابت ها تمام شده و روز رفاقت است و باید دست در دست هم برای عمران و آبادانی شهر آستین بالا بزنیم.

وی در ادامه گفت : از هرگونه برنامه ، ایده و پیشنهاد استقبال می کنیم و امیدواریم درتمامی زمینه شهری ما را همراهی نمائید.

رئیس شورای اسلامی شهر مرند، برگزاری این جلسه ها را در راستاي هماهنگي و همفكري بيشتر در توسعه عمرانی و فرهنگی و اجتماعی شهر مفید دانست و نتيجه آن را همکاری و تعامل برای برآوردن انتظارات مردم و استفاده از نقطه نظرات و انتقادات و پیشنهادات در انجام هر چه بهتر خدمت به مردم ضروری و مهم خواند
ابرهیمی خاطرنشان کرد: شورا اتاق فکر مردم برای توسعه شهری است و اعضاء و نامزدهای شورای اسلامی شهر باید با نگاه به آینده برای شتاب دادن حرکت قطار توسعه در شهرمان همفکری کنند.

در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر نکته و نظرات خودشان ارارائه کردندو از حضور و همراهی کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمودند و خواستار همکاری در زمینه شهرسازی شدند. در پایان نیز کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی ضمن سخنانی، آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری جهت پیشرفت شهرتاریخی فرهنگی مرند اعلام نمودند.