امام جمعه مرند گفت: حرکت و اهداف حضرت امام خمینی(ره) برگرفته از تعالیم و دروس ماندگار قرآن بوده و ما هم به تاسی از آن یار سفره کرده، در هر مسئولیت و سمتی که هستیم باید نسبت به اصول نظام و انقلاب پایبند باشیم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :، حجت‌الاسلام علی نعمت زاده، امام جمعه مرند، عصر ۱۳ خردادماه در مراسم اختتامیه برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، گفت: ماه رمضان فرصتی ارزشمند برای تهذیب و پالایش روح و روان انسانی بوده و این ماه فرصت بنده شدن و انس بیشتر با قرآن بوده و ما باید این روحیه را در خود نهادینه کنیم و از تمامی برکات این کتاب اسمانی در تمامی مراحل زندگی و کار بهره بجوییم.
وی ادامه داد: در ماه رمضان، خدای تبارک و تعالی ما را دعوت به مهمانی خودش می‌کند و ما باید توجه ویژه‌ای به آداب ماه رمضان داشته باشیم وبه گونه ای عمل کنیم که در تمامی ماه ها مهمان خداوند باشیم.
حجت الاسلام نعمت زاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: حرکت و اهداف حضرت امام خمینی(ره) برگرفته از تعالیم و دروس ماندگار قرآن بوده و ما هم به تاسی از آن یار سفره کرده، در هر مسئولیت و سمتی که هستیم باید نسبت به اصول نظام و انقلاب پایبند باشیم و مقاومت و ایستادگی و حمایت از مظلوم را سرلوحه اهداف خود قرا دهیم.