عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است، حل مشکلات معیشتی و درآمدی اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه باید در اولویت برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت قرار گیرد....

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :، محمد حسن‌نژاد با بیان اینکه مردم در وضعیت معیشتی مناسبی به سر نمی‌برند، اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت برنامه مدونی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ندارد که این ضعف بزرگی از سوی دولتمردان است.

وی افزود: مراجعات مکرری از سوی مردم به دفاتر حوزه انتخابیه بنده و دیگر نمایندگان برای گلایه و شکایت از وضع اقتصادی‌شان در شهرهای مختلف کشور صورت می‌گیرد که این نشان‌دهنده این است که دولت اقدامات جدی برای حل مشکلات آنها انجام نداده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس در ادامه با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور نیازمند برنامه‌ای جامع و مدون از سوی دولت و تیم اقتصادی است، یادآور شد: اقدامات موقتی و تصمیمات یک شبه، دردی از مشکلات کشور دوا نمی‌کند، باید عزم جدی برای حل مشکلات وجود داشته باشد.

حسن‌نژاد با تأکید بر اینکه کارگران و اقشار کم‌درآمد جامعه زیر بار گرانی‌ها و تورم افسارگسیخته از بین می‌روند، عنوان کرد: معتقدم اولویت جدی وزرای پیشنهادی دولت برای چهار وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، کار و تعاون، اقتصاد و راه و شهرسازی باید رسیدگی به وضعیت درآمدی قشر کارگر و ضعیف جامعه باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: باید طوری از سوی دولت برنامه‌ریزی شود که دهک‌های پایین جامعه در تکانه‌های اقتصادی کمترین آسیب را ببینند.