به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند  :عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح نظام بانکداری در دستور کار کمیسیون اقتصادی است و به زودی به صحن مجلس می‌آید، اظهار کرد: اصلاح نظام بانکداری، استقلال بانک مرکزی را زیر سوال می برد و از قانون فعلی هم بدتر است اما به […]

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند  :عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح نظام بانکداری در دستور کار کمیسیون اقتصادی است و به زودی به صحن مجلس می‌آید، اظهار کرد: اصلاح نظام بانکداری، استقلال بانک مرکزی را زیر سوال می برد و از قانون فعلی هم بدتر است اما به هر حال کمیسیون به آن رأی داده و به زودی به صحن می‌آید.

محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگارما در رابطه با دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: چیزی که الان در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار دارد طرح مهم اصلاح نظام بانکداری و اصلاحات بر ارزش افزوده است که مراحل آخر بررسی را طی می کند و همچنین گسترش منطقه تجاری آزاد اوراسیا است که زودتر از دو طرح دیگر به صحن می‌آید.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح نظام بانکداری، استقلال بانک مرکزی را زیر سوال می برد اظهار کرد: به نظر من قانون اصلاح نظام بانکداری که مجلس به دنبال تصویب آن است از قانون فعلی هم بدتر است اما به هر حال کمیسیون به آن رأی داده و به زودی به صحن می آید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: چیزی که در متن اصلاح قانون بانکداری آمده است استقلال بانک مرکزی را زیر سوال می برد. اگر تصمیماتی بگیریم که در استقلال بانک مرکزی مشکل ایجاد کند یا در کار قوه مجریه اختلال ایجاد شود یعنی عملا کاری از پیش نبرده ایم و  در صورت رای آوردن در صحن مجلس باید منتظر ماند و دید شورای نگهبان چه تصمیمی در رابطه با این طرح می گیرد.