به گزارش خبرنگار اعزامی صداو سیما از مرند به محل نمایشگاه که در مصلی بزرک امام خمینی تهران با حضور وزیر کشور برگزار شد ، بیش از 300 شهرداری و سازمان وابسته آخرین اقدامات،عملکرد،دستاوردها، ابتکارات و نوآوری‌های خود را معرفی و180 شرکت و موسسه بخش خصوصی تولیدکننده محصولات و ارائه دهنده خدمات حوزه مدیریت شهری […]

به گزارش خبرنگار اعزامی صداو سیما از مرند به محل نمایشگاه که در مصلی بزرک امام خمینی تهران با حضور وزیر کشور برگزار شد ، بیش از 300 شهرداری و سازمان وابسته آخرین اقدامات،عملکرد،دستاوردها، ابتکارات و نوآوری‌های خود را معرفی و180 شرکت و موسسه بخش خصوصی تولیدکننده محصولات و ارائه دهنده خدمات حوزه مدیریت شهری نیز آخرین محصولات،خدمات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته بودند.

همچنین 47 شرکت دانش بنیان از مجموعه پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کشور و بخش‌های مرتبط با مدیریت شهری و روستائی هفت وزارتخانه و سازمان دولتی مرتبط نیز در این نمایشگاه حضور داشتند .

دراین نمایشگاه 50 دهیاری و شرکت تعاونی دهیاری منتخب کشور به نمایندگی از دهیاری‌های سراسر کشور نیز شرکت کرده‌ بودند.

آشنائی بیشتر شهروندان با فعالیتهای متنوع شهرداری ها،انتقال تجربیات شهرداری‌ها به یکدیگر، آگاهی شرکتها و موسسه‌ها از نظرات شهرداری‌ها نسبت به محصولات و خدمات ارائه شده توسط بخش خصوصی و اطلاع‌رسانی در خصوص پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها از جمله اهداف برپائی این نمایشگاه بود.

گفتنی این نمایشگاه از 20 آبام بمدت سه روز برگزار شد که گزارشهای مفصل و تصویری را در مطا لب بعدی به اطلاع همشهریان گرامی ارائه خواهیم داد .
از استان آذر بایجانشرقی 10 شهرداری از جمله شهرداری مرند – تبریز- اهروهریس وورزقان – مراغه – سراب – که شهرداری مرند در بخش سرمایه گذاری و جذب سرکایه گذار بیش از 360 میلیارد تومان در 14 طرح بخش های مختلف به نحواحصن خدمات ارزشمند شهرداری و شورای شهر را در مدت 8 ماه جذب وامید توسعه شهر را از جنبه مختلف توانست در این نمایشگاه جلب بازدیدکننده گان را جلب کند .
حضور نماینده مردم مرند و. جلفا در کنار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در یک محفل صمیمی آینده روشنی را برای مرند ترسیم خواهد کرد .
همچنین سایر نماینده گان مجلس – رحمانی – نماینده تبریز – فلاح نماینده اهرو هریس – دهقان نماینده ورزقان امام جمعه و فرماندار شبستر – و جمعی از مسئولین کشوری و شهرداران از جاذبه های مهم این نمایشگاه بود