معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در جامعه گفت: باید با قدم برداشتن در مسیر وحدت و حفظ آرامش زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم کرد.

به گزارش  پایگاه  خبری  اخبار به روز مرند :داود گرشاسبی روز پنج شنبه در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان مرند اظهار داشت: باید برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انجام شود.
وی با تاکید بر مردم محور بودن جشن های دهه فجر گفت: ضروری است برنامه های دهه فجر را با کمک تشکل های مردمی و به صورت مردم محور برگزار کرده و کلیه رفتارهایی که جشن های پیروزی انقلاب اسلامی را پر شور نشان می دهد را انجام دهیم.
فرماندار مرند با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در جامعه بیان کرد: سعی کنیم در مسیر درست و در جهت وحدت قدم برداشته و با ایجاد آرامش، زمینه توسعه شهرستان را فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: ما باید با افزایش تعامل و هم افزایی، در مسیری که برای شهرستان مفید است پیش برویم.
گرشاسبی همچنین با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن علیه کشورمان گفت: تشدید تحریم ها در این برهه به خاطر ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت است و اینکه اجازه ندهند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به خوبی جشن بگیریم.
وی همچنین افزود: این ذهنیت را باید در مردم ایجاد کرد که ایران هر اقدام عقلانی که لازم بود در مذاکره با غرب انجام داد و این دشمن بود که با خارج شدن از فضای مذاکره، به بدقولی و زورگویی روی آورد.
گرشاسبی اظهار داشت: گذشته نشان داده که ما همیشه با مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی های دشمن پیروز بوده ایم و اکنون نیز به هیچ وجه تسلیم توطئه های دشمن نخواهیم شد.
شهرستان مرند با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غرب تبریز واقع است.