حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده به رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط حوزه علمیه تاکید کرد و گفت: نیروهای مذهبی و قشر متدین باید از مقام معظم رهبری الگو گرفته و با ماسک و سایر دستورالعمل‌های بهداشتی در اجتماع حاضر باشند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند :، حجت الاسلام علی نعمت زاده، امام جمعه مرند در افتتاحیه سال تحصیلی جدید حوزه خواهران مرند در جمع کادر، اساتید و طلاب ایشان ضمن تسلیت ایام عزای حسینی  و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: هیچ چیز جای آموزش حضوری را نمی گیرد اما با این حال اجباری در حضور در کلاسها نیست و هر کس باید براساس وظیفه به ضوابط عمل نماید.

امام جمعه مرند به رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط حوزه علمیه تاکید کرد و افزود: نیروهای مذهبی و قشر متدین باید از مقام معظم رهبری الگو گرفته و با ماسک و سایر دستورالعملهای بهداشتی در اجتماع حاضر باشند.

حجت الاسلام نعمت زاده افزود: حوزویان و دینداران نباید کاری کنند که تعریف شود علم ضد دین است، بلکه باید نشان دهند دین عین قانون است و با ضوابط عمل نمایند.

امام جمعه مرند افزود:  بیشتر ما گرفتار ویروس های اخلاقی هستیم که ماه محرم و صفر بهترین فرصت تهذیب و خودسازی است و طلاب با تاسی به سیره بزرگان به قرائت زیارت عاشورا اهتمام نموده و رفتار خود را حسینی کنند.

 

  • منبع خبر : امام جمعه مرند: