نشست هم اندیشی اصحاب رسانه و خبر مرند به منظور بررسی مسائل حوزه رسانه و نحوه تاسیس دفتر نمایندگی خانه مطبوعات در مرند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :در این جلسه علی شیخ پور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه مرند طی سخنانی ضمن با اهمیت برشمردن علوم ارتباطات و خبر و رسانه و نقش تاثیرگذار آن بر جامعه گفت : اگر سرنوشت انسان های موفق و تمدن های پیشرفته را مطالعه کنیم به این نکته ی مهم پی خواهیم برد که در آن ها ارتباطات قوی ، فنی و سالم یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت آن ها می باشد.

معاون فرماندار در ادامه خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه توسعه بر بستر آزامش صورت می پذیرد، رسانه ها نیز نقشی اساسی در ایجاد این آرامش در جامعه دارند و بستر سازی برای جذب سرمایه و پیشرفت شهرستان توسط رسانه های تخصصی و آرامش محور می تواند محقق گردد. شیخ پور در ادامه ضمن دعوت رسانه ها و فعالین فضای مجازی به نظم و آرامش و ایجاد اتحاد همدلی ، خواستار همکاری کلیه فعالین رسانه ای شهرستان برای تشکیل خانه مطبوعات و رسانه ها در مرند شد.

شیخ پور در ادامه با اشاره به اهمیت نقش خبرگزاری ها در ایجاد شور و نشاط در سطح جامعه به منظور حضور گسترده مردمی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالجاری گفت: انتخابات یک حرکت ملی و نشان از دموکراسی و مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد و علت اینکه دشمن سعی در تضعیف و تخریب انتخابات ها در ایران دارد نیز همین مسئله است ، یعنی اتحاد مردم با هر سلیقه و تفکری، لذا از عموم رسانه ها می خواهیم تا با همدلی و رعایت اصول حرفه ای خبرنگاری مواظب باشند تا ضمن دعوت عمومی مردم به شرکت در انتخابات ، نگذارند چهره ای یا شخصیتی تخریب گردد و دشمن را جهت رسیدن به اهداف خود ناکام بگذاریم.

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه و خبر شهرستان مرند با حضور جمعی از مسئولین و فعالین رسانه ای و پلیس فتا  در محل اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی برگزار شد .