نوجوانی ۱۵ ساله در شهر یامچی شهرستان مرند اقدام به خود کشی نمود. پسر نوجوان پس از گفتگو با پدر خود در بیرون از منزل به داخل حیاط برگشته و درب حیاط را بسته و از درخت داخل حیاط خود را گلاویز نموده است. پدر این نوجوان پس از دقایقی که متوجه بسته بدن درب […]

 نوجوانی ۱۵ ساله در شهر یامچی شهرستان مرند اقدام به خود کشی نمود.

پسر نوجوان پس از گفتگو با پدر خود در بیرون از منزل به داخل حیاط برگشته و درب حیاط را بسته و از درخت داخل حیاط خود را گلاویز نموده است. پدر این نوجوان پس از دقایقی که متوجه بسته بدن درب حیاط از پشت شده بود از یکی از همسایه ها خواسته تا از روی دیوار بالا رفته و درب را باز کند اما مرد همسایه به محض رسیدن روی دیوار با دیدن صحنه دست روی چشمان خود گذاشته و قضیه را اعلام نموده ااست. هنوز انگیزه این خودکشی اعلام نشده است و تحقیقات پلیس ادامه دارد.

درپی یک اختلاف خانوادگی در مرند، فردی میانسال به ضرب چاقوی از پای درآمد.

، دادستان مرند  با اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارش مردمی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در خصوص یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل، بلافاصله عوامل پلیس در محل حاضر شدند و پس از تحقیقات مشخص شد فردی با هویت «م.ح» بر اثر ضربات وارده به وسیله چاقو توسط دامادش مصدوم شده و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

وی با اشاره به فرارمتهم از صحنه جنایت، ادامه داد: عوامل آگاهی پس از اخذ دستورات لازم از دادستانی و قاضی کشیک به دنبال اعلام فوت مصدوم در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز توانستند با شگردهای پلیسی، فردی را با هویت «م.ق» که متهم اصلی را فراری داده بود، شناسایی و وی را دستگیر کنند.

احمدی افزود: ضارب نیز پس از اطلاع از فوت پدرزنش در کلانتری حاضر شد و خود را معرفی کرد. او در مورد چگونگی درگیری خود با مقتول به بازپرس گفت که قصد کشتن پدرزنش را نداشته و برای بردن همسرش که در خانه وی بوده مراجعه کرده اما پدر همسرش مخالفت کرده و در پی مخالفت او، با وی درگیر شده است. سپس برای ترساندن وی چاقو بیرون کشیده اما ناگهان چاقو به شکم او اصابت کرده است.

بر اساس این گزارش، تحقیقات از متهم جهت تکمیل پرونده و صدور کیفرخواست ادامه دارد.