این کاندیداها طبق قانون چهار روز فرصت دارند که اعتراض خودشان را کتبی اعلام و از خودشان دلیل در رفع تایید صلاحیتشان را ارائه و اثبات کنند . تبليغات رسمي نامزدهاي انتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي از 4 اسفند. تبليغات رسمي داوطلبان نمايندگي مجلس نهم پس از تاييد نهايي هيات نظارت از چهارم اسفند آغاز […]

این کاندیداها طبق قانون چهار روز فرصت دارند که اعتراض خودشان را کتبی اعلام و از خودشان دلیل در رفع تایید صلاحیتشان را ارائه و اثبات کنند .

تبليغات رسمي نامزدهاي انتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي از 4 اسفند.
تبليغات رسمي داوطلبان نمايندگي مجلس نهم پس از تاييد نهايي هيات نظارت از چهارم اسفند آغاز مي شود و 24 ساعت قبل از برگزاري اانتخابات سكوت تبليغاتي شروع خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزرات مهندس مصطفی محمد نجار وزیر کشور در پایان جلسه هیات دولت با بیان اینکه مراجع چهار گانه نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس نهم در موعد مقرر اعلام کرده اند اظهار داشت : پاسخ های مراجع 4 گانه به هیات های اجرایی منعکس شد و این هیات نیز بررسی های خود را تا آخر و قت اداری دو شنبه 19/10/90کامل می کنند .
وی با بیان اینکه 20دی نتیجه بررسی صلا حیت نامزدها به هیات های نظارن اعلام خواهد شد گفت : اگر داوطلبی رد صلاحیت شده باشد 4 روز فرصت دارد که به مراجع ذی صلاح شکایت خودشان را اعلام نمایند.
وزیر کشور خاطر نشان کرد:تبلیغات رسمی داوطلبان نمایندگی مجلس نهم پس از تایید نهایی هیات های نظارت از چهارم اسفند آغاز و 24 ساعت قبل از برگزاری سکوت تبلیغاتی شروع خواهد شد .
انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در 12 اسفند ماه سالجاری برکزار خواهد شد.