مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی اهمیت رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا را از برترین اصول اخلاقی و تعهدات انسانی یک مسئول عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : به نقل از خبر گزاری ایثار استانئ آذر بایجان شرقی ، قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه حسین داوری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند با داود گرشاسبی نماینده عالی دولت در این شهرستان در راستای حل مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری دیدار و گفتگو کرد.
قاسم صمدیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی با بیان وضعیت موجود جامعه ایثارگری شهرستان و اهمیت تلاش بیش از پیش برای برطرف کردن مسائل و مشکلات این قشر معزز، تصریح کرد: اهمیت رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا از برترین اصول اخلاقی و تعهدات انسانی یک مسئول در سمت و مسئولیت خود است چراکه ادای دین به ایثار و از جان گذشتگی یک وظیفه ملی است.

معاون استاندار آذر بایحان شرفی وفرماندار ویژه شهرستان مرند :بر نهادینه شدن فکر و اندیشه های شهدا در بین نسل جوان تاکید کرد
در این دیدار داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا اظهار داشت: شهدا، جانبازان و ایثارگران با خدای خود معامله کردند که اجر و پاداش عظیمی در نزد خداوند دارد  و جز بندگان خاص خداوند هستند.
وی افزود: شهدا  مایه خیر و برکت جامعه هستند و باید با شناخت شهدا، آنان را الگوی رفتاری خود قرار دهیم و فکر و اندیشه آنها را در جامعه نهادینه کنیم.
گرساسبی همچنین  با تاکید بر آشنایی بهتر نسل جوان با آرمان‌ها و اندیشه‌های شهدا افزود: باید فاصله بین شهدا و نسل جوان را از بین ببریم و ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا را بهتر ترویج دهیم.

DSC_0006

DSC_0004 DSC_0007