دادستان مرند گفت: در پی صدور حکم قضایی ۱۵ باب ویلای غیرمجاز که در اراضی زراعی و باغی این شهرستان احداث شده بود، تخریب شد.   به گزارش اخبار به روز مرند :حسین فتاحی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان مرند با اعلام این خبر گفت : مالکان این ویلاها بدون اخذ مجوز اقدام به احداث کرده […]

دادستان مرند گفت: در پی صدور حکم قضایی ۱۵ باب ویلای غیرمجاز که در اراضی زراعی و باغی این شهرستان احداث شده بود، تخریب شد.

 

به گزارش اخبار به روز مرند :حسین فتاحی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان مرند با اعلام این خبر گفت : مالکان این ویلاها بدون اخذ مجوز اقدام به احداث کرده بودند.

وی گفت: در پی اعلام گزارش از سوی اداره جهاد کشاورزی مرند پرونده قضایی برای این ساخت و سازهای غیر مجاز تشکیل شد و پس از صدور احکام و تأیید در دادگاه تجدیدنظر استان ، حکم قلع و قمع به مرحله اجرا درآمد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان مرند خاطر نشان کرد : با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و دستور رئیس قوه قضائیه اجازه نخواهیم داد تا افرادی که پایبند به قانون نیستند، اقدام به تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی کنند.پ

فتاحی با تاکید بر اخذ مجوز قبل از ساخت و ساز گفت: اداره جهاد کشاورزی با تشکیل گروه های بازرسی از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی این شهرستان جلوگیری خواهند کرد.

براساس این گزارش ، شهرستان مرند با ۲۳۰ هزار نفر جمعیت در حدود ۷۰ کیلومتری شهر تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد و دارای ۴۸ هزار ۹۸۹ هکتار اراضی آبی و ۴۳ هزار و ۳۶۳ هکتار اراضی دیم است.

download (4) images (6)