مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در جاده هادی‌شهر – مرند برخورد دو خودروی نیسان منجر به مرگ یک تن و مصدومیت دو تن دیگر شد. حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار به روز مرند اظهار داشت: در جاده هادیشهر – مرند برخورد دو خودروی نیسان منجر به مرگ […]

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در جاده هادی‌شهر – مرند برخورد دو خودروی نیسان منجر به مرگ یک تن و مصدومیت دو تن دیگر شد.

حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار به روز مرند اظهار داشت: در جاده هادیشهر – مرند برخورد دو خودروی نیسان منجر به مرگ یک تن و مصدومیت دو تن دیگر شد.

وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی جلفا، پایگاه اورژانس ۱۱۵ هادیشهر به محل اعزام شد و تکنسین‌های اعزامی مرگ یک مرد ۵۵ ساله را به علت شدت برخورد تائید کرده و دو مصدوم را با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان هادیشهر انتقال دادند.

حسینقلی‌زاده گفت: عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومان و کشته‌ها را در بر می‌گیرد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی بر لزوم احتیاط رانندگان و رعایت قوانین ایمنی و راهنمایی و رانندگی تاکید کرد.