به گزارش اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری از احراز صلاحیت ۱۰۶ نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر مرند خبر داد. راستگو گفت : طبق اعلام هیئت اجرایی و نظارت شهرستان مرند ۱۰۶ نفر از شهر مرند، ۲۶ نفر از شهر کشکسرای، ۱۹ نفر از شهر […]

به گزارش اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری از احراز صلاحیت ۱۰۶ نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر مرند خبر داد.

DSC_00151

راستگو گفت : طبق اعلام هیئت اجرایی و نظارت شهرستان مرند ۱۰۶ نفر از شهر مرند، ۲۶ نفر از شهر کشکسرای، ۱۹ نفر از شهر زنوز، ۱۲ نفر از شهربناب مرند و ۱۶ نفر هم از شهر یامچی صلاحیت لازم در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان مرند را اخذ کرده اند.

وی افزود : انتخابات چرخش قانون در درون حاکمیت کشور برای خدمت به ملت است و هر اندازه این چرخش با قدرت و مشارکت بیشتر مردم انجام پذیرد به همان اندازه امنیت و یکپارچگی مردم جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

راستگو از مدیران دستگاه های خدمات رسان شهرستان خواهان حضور در ادارت مربوطه در روز اخذ رای شد.

فرماندار شهرستان ویزه مرند گفت : تمامی روسای ادارات خدمات رسان در شهرستان باید با حضور خود و متخصصین امر در روز اخذ رای در اداره در صورت بروز هرگونه مشکل در رفع آن سریعا اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی وفرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای اداری از راه اندازی / ام آر آی بیمارستان آیت .. حجت کوه کمری تا دوهفته دیگر خبر داد: علیار راستگو همجنین ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه دکتر شیخ رئیس شبکه وبهداشت شهرستان مرند وعوامل در انجام خدمات رسانی برای رفع مشکلات بهداشتی ودرمانی, گفت خدمت خالصانه برای, وبی, منت برای مردم از بهترین عبادت ها در نزد, خداوند متعال می باشد وهر جامعه که سلامت وبهداشت تامین شود توسعه را به دنبال دارد…

DSC_00091

امام جمعه  مرند  در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا خواستار زمینه سازی مناسب از سوی دولت برای شرکت گسترده مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.

حجت الاسلام نعمت زاده در جلسه شورای اداری مرند گفت : مسئولین دولتی باید نسبت به ایجاد بسترهای لازم برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیش رو تمهیدات لازم را انجام دهند.

وی افزود : مردم باید با تحقیق کافی در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و با انتخاب آگاهانه در پای صندوق های رای حضور گسترده ای داشته باشند چراکه این حضورپرشور و آگاهانه از سوی مردم تضمین کننده اتحاد و امنیت کشور در منطقه خواهد بود.

امام جمعه شهر مرند گفت : تمامی مسئولین ، کارکنان و کارمندان دولت نباید به صورت غیر قانونی با استفاده از امکانات دولتی علیه یا له یک کاندیدای خاص تبلیغات انجام دهند.

photo_2017-05-09_20-11-24

دادستان مرند درجلسه شورای اداری شهرستانگفت مرند :دستگاههای دولتی حق استفاده بیت المال برای تبلیغات کاندیدا ها؛ له ویاعلیه یک کاندیدای, خاص را ندارند:چون از طرفی مسئولیت شرعی وقانو نی دارد که در قانون اساسی ممنوع بوده وبشدت رصد می شودوازطرفی مردم را به مسئولین ونظام بی اعتماد می کنند.
در ادامه زارع زاده رئیس دادگستری شهرستان مرند با اشاره به اینکه خوشبختانه تا کنون در شهرستان مرند هیچ گونه تخلفات در این مورد رخ نداده :اظهار امیدواری کرد انتخابات ریاست جمهوری وشوراها ی شهروروستا انتخابات پر شور و حضور گسترده مردم باشد وملاک هم انتخاب ورای مردم است.