فرمانده انتظامی شهرستان مرند از کشف ۲۹ فقره سرقت و دستگیری یک نفر سارق اماکن خصوصی در این شهرستان خبرداد. به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ”علی طاحونی ” در گفت و گو با خبرنگار ان  گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان مرند، رسیدگی به موضوع در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان قرار […]

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از کشف ۲۹ فقره سرقت و دستگیری یک نفر سارق اماکن خصوصی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ”علی طاحونی ” در گفت و گو با خبرنگار ان  گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان مرند، رسیدگی به موضوع در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های صورت گرفته سارق حرفه ای اماکن خصوصی، شناسایی و دستگیر شد؛ متهم در بازجویی های پلیسی به ۲۹ فقره سرقت از اماکن خصوصی از جمله خانه باغ ها، ساختمان های نیمه کاره، انبارها، سیم کابل و تجهیزات مخابراتی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی گفت: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ طاحونی از شهروندان خواست تا اماکن خصوصی و منازل و خانه باغ های خود را به تجهیزات ایمنی مجهز و از نگهداری پول نقد، اشیاء قیمتی و لوازم ازرشی در منازل خودداری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از همکاری مردم با پلیس قدردانی کرد و گفت:شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند و انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.