دعوت اصلاح طلبان و اعتدال گرایان حامی دولت تدبیر وامید شهرستان مرند برای حضور باشکوه در مراسم وحدت بخش ۲۲ بهمن   ۲ ۲ بهمن این جشن ملی  متعلق به تمامی احادملت بزرگ و سرفراز ایران و تمامی جناحهای سیاسی و عقیدتی معتقد به اصول مصرح قانون اساسی و با اعتقاد به وحدت کلمه […]

 

دعوت اصلاح طلبان و اعتدال گرایان حامی دولت تدبیر وامید شهرستان مرند برای حضور باشکوه در مراسم وحدت بخش ۲۲ بهمن

 

۲ ۲ بهمن این جشن ملی  متعلق به تمامی احادملت بزرگ و سرفراز ایران و تمامی جناحهای سیاسی و عقیدتی معتقد به اصول مصرح قانون اساسی و با اعتقاد به وحدت کلمه که کلید تداوم انقلاب می باشد ضمن حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن از عموم ملت بخصوص همشهریان محترم دعوت می کند تا با با صفوف به هم فشرده  و حضور آگاهانه و پر شور خود در در راهپیمایی این روز بزرگ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و علی الخصوص شهیدان شهرستان مرند،  به همه قدرتهای جهانی اعلام نمایند که وحدت کلمه و اتحاد ملی قدرت شکست نا پذیر ملت بزرگ ایران است.

اصلاح طلبان و اعتدال گرایان  حامی دولت تدبیر وامید شهرستان مرندبا انتشار بیانیه ای ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه فجر آحاد مردم را به حضور پرشکوه در مراسم ۲۲ بهمن دعوت کرد ند .

به گزارش صد تیتر متن بیانیه به شرح ذیل میباشد :

بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب عظیمی که ۳۶ سال پیش به رهبری بزرگ مرد تاریخ با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به وقوع پیوست بنیان خودکامگی و استبداد و سرسپردگی را فرو  ریخت تا بر مبنای  دین مبین اسلام و عقل و خرد جمعی ایرانی بر پایه عدالت و اسقرار ارزشهای والای الهی و اسلامی و فضای امن و آزاد برای اندیشه و بیان و رفتار مدنی و رو به بالندگی و پیشرفت و آبادانی داشته باشد.
تلاش آن روز و امروز همه مردمان این آب و خاک براین بوده وهست که عقلانیت و منفعت عمومی و آرمان ها و اهداف مصرح در قانون اساسی و آموزه های دینی در جای جای این سرزمین درخشش و نمود داشته باشد.
پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ با هدایت خردمندانه امام خمینی (ره) از بزرگترین افتخارات ملت ایران است که با یکپارچگی و وحدت کلمه ، حقیقت خواهی و ظلم ستیزی ، سرمشق و الگو و زمینه ساز بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی را فراهم آورد.
امروز آرمان های بزرگ انقلاب و نظام اسلامی ، همچنان تاکید بر معنویت و مدنیت و ارزش های انقلاب اسلامی ، پیروی از اندیشه های امام راحل(ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است.
دهه فجر حاصل استقامت و پایداری مردمانی از یاران خمینی کبیر است که زیر وحشیانه ترین شکنجه های تاریخ قد خم نکردند و همواره بر حاکمیت اسلام ناب محمدی(ص) پای فشردند.
خاطراتی که سرشار از همدلی ،مودت ، نوعدوستی ، وحدت و مهربانی بوده و عطر معنویت و ایثار و گذشت و مردم سالاری را در جای جای کشورمان گستراند.
اصلاح طلبان و اعتدال گرایان  حامی دولت تدبیر وامید شهرستان مرند با یاد آوری تعلق ۲۲ بهمن این جشن ملی به تمامی احادملت بزرگ و سرفراز ایران و تمامی جناحهای سیاسی و عقیدتی معتقد به اصول مصرح قانون اساسی و با اعتقاد به وحدت کلمه که کلید تداوم انقلاب می باشد ضمن حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن از عموم ملت بخصوص همشهریان محترم دعوت می کند تا با با صفوف به هم فشرده  و حضور آگاهانه و پر شور خود در در راهپیمایی این روز بزرگ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و علی الخصوص شهیدان شهرستان مرند،  به همه قدرتهای جهانی اعلام نمایند که وحدت کلمه و اتحاد ملی قدرت شکست نا پذیر ملت بزرگ ایران است و بار دیگر پس از گام بزرگ ملت در حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ۹۲ و روی کارآمدن دولت تدبیر و امید گام  دیگری در جهت همگرایی ملی و اعتدال برداشته تا نشان داده شود که اگر به خواست و اراده مردم توجه شود آنان بیش از پیش از هر فرد و گروهی به فکر اعتلای کشور بوده و از منافع ملی پاسداری می کنند.

اصلاح طلبان و اعتدال گرایان حامی دولت تدبیر وامید شهرستان مرند