دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس نهم رسما افتتاح شد . پس از تایید اعتبار نامه و آغاز بکار مجلس نهم و عضویت دکتر محمد حسن نژاد در کمسیون اقتصادی مجلس دفتر ارتباطا ت مردمی نماینده مردم مرند و جلفا همزمان با مبعث پیامبر گرامی اسلام رسما امروز افتتاح و وحید […]

دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس نهم رسما افتتاح شد .

پس از تایید اعتبار نامه و آغاز بکار مجلس نهم و عضویت دکتر محمد حسن نژاد در کمسیون اقتصادی مجلس دفتر ارتباطا ت مردمی نماینده مردم مرند و جلفا همزمان با مبعث پیامبر گرامی اسلام رسما امروز افتتاح و وحید پلسنگی بعنوان مسئول دفتر ایشان در شهرستان مرند انتخاب و مشغول بکار شد .

دکتر حسن  نژاد با اشاره به اینکه در زمان تبلیغات بنده به دنبال همشهریان گرامی بودم و  با حضور بی نظیر در پای صندو قهای رای و حسن توجه و انتخاب اینجانب بعنوان خادم ملت بنده همجنان بعنوان خدمگزار کوچک و خادم امام رضا (ع)در کنار و همراه مسئولین شهرستان برای توسعه و آبادانی منطقه گامهای موثری برخواهیم داشت  تا بتوانیم در کنار مردم خوب و متدین شریف شهرستانهای مرند و جلفا وظیفه ای که برعهده گرفتیم به نحو شایسته از این مسئولین که عمل کردن به فرمایشات مقام ولایت و پاسداری از حرمت خون پاک شهداست حفظ و حراست کنیم .

نائب رئیس مجمع نماینده گان استان  همچنین همدلی و همسوئی مجمع نمایندگان استان را در این دوره یکی دیگر از امیدواری برای ایجاد اشتغال و زمینه های جذب سرمایه گذار و رفع مشکلات منطقه ذکر کرد .

شماره تلفن و دفتر ارتباطات مردمی به آدرس مرند اول چهار راه المهدی اول خیابان تختی روبروی ساندویجی هاشم پور طبقه دوم ساختمان آقای محبی به شماره تلفن 2231902-0491