محمداسماعیل سعیدی امروز در تبریز اظهار کرد: در جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با رئیس جمهور انجام شد بنا به پیشنهاد نمایندگان استان قرار شد فردی فارغ از مسائل و دغدغه‌های اجرایی به چالش‌ها و موضوعات دریاچه ارومیه رسیدگی کند که رئیس جمهور، آقای کلانتری را به عنوان مسئول مستقیم برای رسیدگی به این موضوع ملی […]

محمداسماعیل سعیدی امروز در تبریز اظهار کرد: در جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با رئیس جمهور انجام شد بنا به پیشنهاد نمایندگان استان قرار شد فردی فارغ از مسائل و دغدغه‌های اجرایی به چالش‌ها و موضوعات دریاچه ارومیه رسیدگی کند که رئیس جمهور، آقای کلانتری را به عنوان مسئول مستقیم برای رسیدگی به این موضوع ملی انتخاب کردند.
به گزارش خبرنگار صداو سيما از مرند ، رئيس مجمع نماينده گان استان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : در این جلسه مسائل، مشکلات، خواسته‌ها و نیازهای استان در تمام زمینه‌های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی مطرح شد و رئیس جمهور نیز قول مساعد برای رسیدگی و پیگیری این موارد دادند.
سعیدی از ارائه مسائل شهرستانی نیز در این جلسه خبر دارد و گفت: در این جلسه هر کدام از نمایندگان حوزه‌های انتخابی آذربایجان‌شرقی مسائل و خواسته‌های خود را به صورت مستقیم به رئیس جمهور انتقال دادند.
نماینده مردم تبریز و آذرشهر در مورد این نشست اظهار داشت: نشست‌هایی این چنینی مثبت و تعامل بین دولت و نمایندگان را دوچندان می‌کند و نتایج حاصل از آن نیز به مردم و جامعه انعکاس خواهد یافت.
وی در عین حال نتایج حاصل از این نشست‌ها را در آینده نشان دهنده قوت و ضعف آن دانست و ابراز امیدواری کرد این نشست نتایج مثمرثمری برای استان داشته باشد.
گفتني است ، دکتر عیسی کلانتری دکتری فیزیولوژی و بیوشیمی محصولات زراعی – دانشگاه ایالتی آیوا آمریکا متولد۱۳۳۱ شهرستان مرند از توابع استان آذربایجان شرقی ، وزیر کشاورزی در دولت های اول و دوم اکبر هاشمی رفسنجانی بوده که به دلیل ادغام دو وزارتخانه کشاورزی و جهاد سازندگی کار وزارت را رها کردواز سال ۱۳۸۱ با تشکیل خانه کشاورز به عنوان یک تشکل سیاسی بخش کشاورزی، دبیر کل آن شده وتا کنون در این سمت فعالیت می‌کند