نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی :  در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که در مسجد جامع شهر کشکسرای مرند با حضور امام جمعه مرند و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی خانواده های معظم شهدا  برگزاز می شد در سخنانی گفت :تقویت پیوند مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران از برکات ۹ دی […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی :  در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که در مسجد جامع شهر کشکسرای مرند با حضور امام جمعه مرند و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی خانواده های معظم شهدا  برگزاز می شد در سخنانی گفت :تقویت پیوند مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران از برکات ۹ دی است.

 

به گزارش اخبار به روز مرند :، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم شب گذشته در جمع مردم شهر کشکسرای شهرستان مرند با بیان برکات متعدد ۹ دی سال ۸۸ گفت: در فتنه سال ۸۸ برخی افراد داخلی که در فضای انتخابات قرار گرفته بودند با بی بصیرتی به نوعی هدایت گر اهداف دشمن شدند.
امام جمعه تبریز افزود: در چنین شرایطی رهبر معظم انقلاب با حضور در مجالس متعدد، همه مسئولان و مردم را به بصیرت و شناخت صحیح لحظه‌ها دعوت کرد، اما متاسفانه سران فتنه و برخی جوانان فریب خورده‌ی داخلی، ندای رهبری را نشنیده و با ایجاد فتنه و بی حرمتی به عزاداری امام حسین (ع)، اقداماتی کردند که به ضرر نظام و خود آن‌ها انجامید.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم یادآور شد: فتنه ۸۸، چندین ماه قبل از انتخابات توسط مزدوران دولت‌های امریکا و اسراییل طراحی شده بود و موضوع تقلب در انتخابات، تنها بهانه‌ای بود که دشمن توانست به سادگی حضور ۸۵ درصدی مردم در پای صندوق‌های رای را از بین ببرد.
وی در ادامه گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با راه اندازی فتنه ۸۸ در صدد ایجاد یاس و نوامیدی و شکاف میان مردم و رهبری بودند که با حضور و درایت به موقع، ولی فقیه این فتنه پس از هشت ماه خاموش شد.
امام جمعه تبریز تاکید کرد: تا زمانی که ایران درصدد گسترش دین اسلام در منطقه است دشمنان به دنبال نفوذ و ایجاد فتنه‌های جدید هستند از این رو مسئولان و مردم باید هوشیارتر از گذشته باشند تا بار دیگر راه نفوذی بر دشمن ایجاد نشود.

 

۱۷۴۰۰۷۹_۸۵۵ (۱) thm_1740078_614 ۱۷۴۰۰۷۹_۸۵۵ thm_1740030_944 thm_1740075_227 thm_1740077_323