اول اسفند ماه ؛ روز پرکار دکتر حسن نژاد در شهرستان مرند به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد حسن نژاد   اول اسفند ماه یکی از پرکار ترین روزهای نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در شهرستان مرند بود . نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در […]

 

اول اسفند ماه ؛ روز پرکار دکتر حسن نژاد در شهرستان مرند

به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد حسن نژاد   اول اسفند ماه یکی از پرکار ترین روزهای نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در شهرستان مرند بود .

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در ادامه حضور خود در شهر مرند ، بعد ازاقامه  نماز جمعه ،برای دومین بار متوالی طی دو هفته گذشته از نزدیک در روند اجرای پروژه بزرگ عابرگذر تجاری جواهر مرند قرار گرفت و از این پروژه در حال احداث در مرکز شهر مرند بازدید کرد .

وی در این بازدید خواستار همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر روسای ادارات شدند و حرکت شهرداری در جهت جلب رضایت شهروندان مهم ارزیابی نموده و اجرای بهتر این پروژه ها را مطلوب و باعث پیشرفت و توسعه شهر دانستند و همچنین از پیمانکار پروژه تسریع در اجرای پروژه را خواستار شد .

دکتر حسن نژاد همچنین به روستای عیش آباد مرند سفر کرد و ضمن حضور در بین اهالی این روستا از نزدیک در جریان مشکلات مردم روستای عیش آباد مرند قرار گرفت و قول مساعد برای رفع مشکلات آنان داد .

عضو کمسیون اقتصادی مجلس  در این روز پرکار در جمع نمازگزارن و اهالی روستای کندلج از توابع بخش مرکزی شهرستان مرند قرار گرفت و بعد از نماز مغرب و عشاء به ایراد سخنرانی پرداخت .

گفتنی است بخشدار بخش مرکزی مرند ، رئیس اداره ثبت اسناد و املاک مرند ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ، رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان ، رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان مرندو جمعی از اصحاب رسانه شهرستان نیز دکتر حسن نژاد را در روستای کندلج همراهی کردند .