جلسه مدیران مسئول و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان مرند با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.  به گزارش اخبار به روز مرند :مهران فرجی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، ظهر امروز(۱۹ مرداد) در دیدار مدیران و مسئولین کانون های فرهنگی وهنری مساجد فعال این […]

جلسه مدیران مسئول و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان مرند با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

 به گزارش اخبار به روز مرند :مهران فرجی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، ظهر امروز(۱۹ مرداد) در دیدار مدیران و مسئولین کانون های فرهنگی وهنری مساجد فعال این شهرستان ابراز داشت: مساجد از صدر اسلام در تمامی امور سیاسی و فرهنگی و محلی مورد استفاده مسلمین قرار می گرفت.

وی با تاکید بر جایگاه کانون های مساجد افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد ضمن غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان باید آنها را با فرهنگ اصیل اسلامی آشنا نموده و باعث رشد علمی و تربیتی آنها شوند.

فرجی تاکید کرد: طرح هایی که از سوی کانون های فرهنگی هنری ارائه شود، پس از تصویب در ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، مورد حمایت قرار می گیرد.

همچنین قاسم سهرابی، مسئول هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان مرند در این جلسه ضمن ارائه گزارش از آمار تاسیس کانون های فرهنگی هنری در  سال های ۹۴ و ۹۵ فعالیت آنها را در خور و شایسته دانست.

در ادامه جلسه مدیران و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد هر کدام به نوبه خود گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در کانون های مساجد تحت مسئولیت خود ارائه کرده و به تشریح مشکلات و کاستی های موجود پرداختند.(شبستان )