به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری مرند در راستای آشنایی بیشتر با مشکلات محله های مختلف شهر و شنیدن معضلات شهری از زبان شهروندان سید رضا هاشمی شهردار مرند بر اساس جدول زمان بندی ، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در کوی علی آباد روز دوشنبه ۲۹ دی میزبان دیدار چهره به چهره سید […]

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری مرند در راستای آشنایی بیشتر با مشکلات محله های مختلف شهر و شنیدن معضلات شهری از زبان شهروندان سید رضا هاشمی شهردار مرند بر اساس جدول زمان بندی ، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در کوی علی آباد روز دوشنبه ۲۹ دی میزبان دیدار چهره به چهره سید رضا هاشمی شهردار مرند  بهمراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری مرند بود.

سید رضا هاشمی شهردار مرند در این خصوص عنوان کرد: مساجد می توانند با همکاری اهالی پل ارتباطی خوبی باشند. شهرداری و دیگر ارگانهای شهری می توانند از ظرفیت های مساجد بیشتر و بهتر استفاده نمایند.

 شهردار مرند اعلام داشت: تلاش در ارائه امکانات و خدمات بهتر به شهروندان این محله در تمامی حوزه های شهرداری اعم از عمرانی، خدمات، ترافیک، اجتماعی و فرهنگی در دستور کار قرار خواهد گرفت و راهکارهای لازم جهت رفع مشکل آنان به مدیران شهرداری ابلاغ خواهد شد.

هاشمی صداقت در رفتار و گفتار با مردم و توجه به مشورت در جهت تصمیم گیری اصولی را رمز موفقیت مدیران برشمرد.

شهردار مرند با اشاره به این که در ملاقات های مردمی با شنیدن مشکلات شهروندان به دنبال ایجاد آرامش در بین مردم هستیم، گفت: دیدارهای چهره به چهره ضمن اعتماد سازی، مشارکت مردم را در امور شهری تقویت می کند.

وی تصریح کرد دراین میان آنچه مهم و قطعی شده تلقی میگردد بحث مشارکت شهروندان با شهرداری که ما انتظار داریم شهروندان محترم نیز همیشه همراه و همیار ما در اجرای این پروژه ها باشند.

در این نشست صمیمی که با حضور نمازگزاران و اهالی محل برگزار شد سید رضا هاشمی شهردارمرند  برنامه های عمرانی و فرهنگی خود را برای عمران و آبادانی شهر تشریح و سپس به پرسش های حاضرین در زمینه های مختلف پاسخ خواهند گفت.

در این نشست حاج آقای شکوهی فر به نمایندگی از اهالی وساکنین از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با مهندس سیدرضا هاشمی شهردار مرند در میان گذاشته و خواستار رسیدگی به مسائل و مشکلاتی که در ارتباط با شهرداری می باشد، شدند.

در این بازدید که سید رضا هاشمی شهردار مرند به همراه معاونین و میدیران عامل سازمانها و حاج آقا شکوهی فرروحانی محل و پیش نماز مسجد و جمعی از اهالی حضور داشتند به مشکلات مردم رسیدگی وامور مطروحه به قسمت مختلف برای رسیدگی ارجاع گردید. شایان ذکر است بازدیدی به صورت میدانی و پیاده از محله صورت گرفت.

۵۹_۵ ۸۲_۴ ۱ ۲ ۱۴۷۸۹