به  دنبال سفر  قریب الوقوع رئیس جمهور   کشورمان به استان آذربایجان شرقی نشستی با محوریت برنامه ریزی و آمادگی شهرستان برای استقبال از دکتر روحانی و هیات دولت در محل فرمانداری  ویژه شهرستان مرند برگزار شد . حضور هیئت دولت در استان‌های کشور تقریباً در اکثر دولت‌های جمهوری اسلامی ایران امری عادی بوده و به این […]

به  دنبال سفر  قریب الوقوع رئیس جمهور   کشورمان به استان آذربایجان شرقی نشستی با محوریت برنامه ریزی و آمادگی شهرستان برای استقبال از دکتر روحانی و هیات دولت در محل فرمانداری  ویژه شهرستان مرند برگزار شد .

حضور هیئت دولت در استان‌های کشور تقریباً در اکثر دولت‌های جمهوری اسلامی ایران امری عادی بوده و به این دلیل است که رئیس‌جمهور و وزرای کابینه به منظور شناخت و بررسی مشکلات از نزدیک و تصمیم‌گیری‌های فوری به استان‌ها و شهرستان‌های مختلف کشور سفر می‌کنند.در این خصوص براساس اعلام معاون اجرایی رئیس‌جمهور هفدهمین سفر استانی هیئت دولت به استان آذربایجان‌شرقی است که احتمالاً ۳۰ اردیبهشت ماه این اتفاق مهم رخ دهد.

به گزارش اخبار به روز مرند :در این نشست معاون استاندار آذربایجان شرقی  هدف از تشکیل این جلسه را اجرایی شدن تمهیدات لازم  برنامه های استقبال و تشکیل ستادهای مردمی خبر داد وافزود ستادهای مردمی شهری وروستایی و دانشجویی برای استقبال پر شور از ریاست محترم جمهورو هیئت دولت  در این شهرستان فعال شده است

تقی کرمی افزود : همه ما باید تلاش نماییم تا اطلاع رسانی صحیح دراین سفر به عمل اید و بتوانیم خواسته ها، مشکلات  مردم منطقه را به طور مستقیم  به اطلاع دولتمردان برسانیم تا نتایج خوبی از این سفر  را بدست آوریم .

وی گفت:در جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای حضور مردم در مراسم استقبال از رئیس جمهوری برنامه ریزی ونحوه ارائه نیاز ها ومشکلات مردم منطقه بیشتر اولویت ها را در نظر گرفته ایم افزود :تسریع در انتقال آب رودخانه ارس به دشتهای مرند و تامین  آب آشامیدنی  ۴ شهر و  ۸۱ روستای-تصویب نهایی منطقه ویژه اقتصادی – تامین اعتبارات لازم براتی طرح های نیمه تمام از جمله ورزشگاه ۵ هزار نفری – ولیعصر – ساختمان دانشکده فنی و مهندسی و. تکمیل بزرگراههای مرند جلفا و مرند بازرگان و…..از جمله مهمترین  خواسته های مردم برشمرد .

وی تصریح کرد : با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و آمادگی مردم در استقبال از ریاست محترم جمهور تعداد بیش از ۵۰۰۰ هزار نفر برای استقبال از ایشان عازم استان خواهند شد که لازم است تهمیدات لازم اندیشیده شود و تلاش ما بر آن است که شرایط لازم را فراهم نمائیم تا عزیزانی که به میل خود در استقبال از رئیس جمهور حضور دارند باآرامش  در  استقبالشرکت کنند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت : امید داریم در این سفر بتوانیم اعتبارات خوبی را برای شهرستان جذب کنیم به طوریکه مشکلات را به ترتیب اولویت احصا کرده و در اختیار دفتر ریاست جمهوری و استانداری آذر بایجانشرقی قرار داده ایم.

۲۳۱     ۲۲۳ ۱۳۹۲۰۳۱۵۰۰۰۱۰۲_PhotoA