مهران فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، ظهر دوشنبه در نشست خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان مرند که با حضور رئیس دادگستری و رئیس پلیس فتا شهرستان مرند در خانه فرهنگ این شهرستان برگزار شد، ابراز داشت: براساس قانون مطبوعات، هر فردی که در حوزه رسانه فعالیت می کند باید پیرو قانون مطبوعات فعالیت داشته باشد.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری اخبار به روز مرند ، مهران فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، ظهر دوشنبه در نشست خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان مرند که با حضور رئیس دادگستری و رئیس پلیس فتا شهرستان مرند در خانه فرهنگ این شهرستان برگزار شد، ابراز داشت: براساس قانون مطبوعات، هر فردی که در حوزه رسانه فعالیت می کند باید پیرو قانون مطبوعات فعالیت داشته باشد.

وی افزود: تعداد ۶ نفر از خبرنگاران شهرستان مرند در خانه مطبوعات عضو هستند که امیدواریم با افزایش این اعضا به ۲۰ نفر، خانه مطبوعات در این شهرستان راه اندازی شود.

فرجی همچنین رسانه را ویترین فعالیت ها و عملکرد دستگاه های اداری دانست و تاکید کرد: با توجه به نیاز مردم در اطلاع رویداد و رخدادهای فرهنگی، از رسانه ها می خواهیم نسبت به انعکاس فعالیت های فرهنگی هنری شهر در رسانه ها همت بیشتری داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند با مهم برشمردن نقش و تاثیر رسانه ها در آگاه سازی و هدایت جامعه ادامه داد: هر چقدر نهادها و فعالیت های فرهنگی و هنری با استقبال مردم مواجه شود، به همان میزان دادگاه های ما خلوت خواهد شد.

گفتنی است، نشست خبرنگاران و فعالین فضای مجازی شهرستان مرند، هفته آینده با حضور رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

۷۷۲۵۶۰۳۵۴۷۳۶۱۱۶