رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان مرند گفت: مسابقات انتخابی کشوری کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی در شهرستان مرند برگزار می شود. به گزارش اخبار به روز مرند :علی نجاری در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما ضمن اشاره به برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ انتخابی کشور آذربایجان شرقی در شهرستان مرند اظهار داشت: این مسابقات روزهای ۱۵ و ۱۶ مرداد […]

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان مرند گفت: مسابقات انتخابی کشوری کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی در شهرستان مرند برگزار می شود.

به گزارش اخبار به روز مرند :علی نجاری در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما ضمن اشاره به برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ انتخابی کشور آذربایجان شرقی در شهرستان مرند اظهار داشت: این مسابقات روزهای ۱۵ و ۱۶ مرداد سالجاری در سالن ورزشی ولی عصر (عج) شهرستان مرند برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به نحوه برگزاری و تیم های حاضر در این رقابت ها خاطر نشان شد: مسابقات انتخابی کشوری کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی با حضور ۱۹ تیم از شهرستان های مختلف استان در چهار رده سنی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان مرند در پایان از حضور تیم های هر شهرستان در تمامی رده های این مسابقات خبر داد و گفت: تمامی نفرات برتر این مسابقات در قالب تیم منتخب کیک بوگسینگ آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری حضور پیدا خواهند کرد.