رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند گفت: تعداد سمن های غیردولتی در شهرستان مرند از ۲ مورد سال گذشته به ۱۰ سمن افزایش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند: علی یحیوی  در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ویژه مرند که به مناسبت هفته ازدواج در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: هر ماه ۲ کارگاه آموزشی ویژه ازدواج برای گروه های هدف در شهرستان مرند برگزار شده و گواهی برای شرکت کنندگان صادر می شود.

وی با اشاره به برنامه های هفته ازدواج اظهار داشت: پاتوق فرهنگی دختران و مشاوره ازدواج و خانواده و ایستگاه مشاوره توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند در هفته ازدواج برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند همچنین به فعالیت های تابستانی اشاره کرد و گفت: ۶۰ پایگاه فراغت نیز به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان مرند در تابستان راه اندازی شده که بازرسی از پایگاه های اوقات فراغت شهرستان مرند طی روزهای آینده آغاز می شود.

یحیوی در بخش دیگری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه جوانان در اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: تعداد سمن های غیردولتی در شهرستان مرند از ۲ مورد در سال گذشته به ۱۰ سمن افزایش پیدا کرده است و ۴۰ هیات ورزشی نیز در اداره ورزش و جوانان این شهرستان فعالیت می کنند.

وی گفت: کمیته های ۱۷ گانه پیرامون جوانان در اداره ورزش و جوانان فعالیت دارند که عملکرد آن ها سالیانه جمع بندی و ارائه می شود.

DSC_00164 DSC_00121 DSC_00134