سید محسن رضوی به عنوان رئیس جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند منصوب شد.

 به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :داود گرشاسبی فرماندار ویژه مرند، ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند که با حضور ناصری معاون توسعه مدیریت منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی برگزار شد، با انتقاد از نحوه شهرسازی در مرند اظهار داشت: متاسفانه ساخت و توسعه شهر مرند به صورت سنتی و بدون رعایت اصول علمی و کارشناسی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه باید در حوزه شهرسازی در تمام زیر ساخت ها به صورت علمی و کارشناسی عمل شود، گفت: به صورت دیمی و سنتی کالبد شهر را تغییر داده ایم که با برخی مقررات و قوانین همخوانی ندارد و پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست.

فرماندار ویژه شهرستان مرند همچنین با اشاره به مشکلات شهرک ها تصریح کرد: شهرک های شهرستان دارای مشکلات زیادی هستند که توجه ویژه به رفع مشکلات از جمله زیر ساخت ها، اسناد، فاضلاب و … باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان مرند با اشاره به وضعیت راه های ارتباطی این شهرستان افزود: محورهای مرند – خوی و مرند – جلفا که جز مسیر های ترانزیتی و بین المللی است بطوری که روزانه ۱۶ هزار تردد در جاده ها وجود  دارد که توجه به زیر ساخت ها و استاندارد سازی از ضروریات است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: باید نگاه مدرن و به روز به رفع مشکلات و ایجاد تحولات اساسی در شهرستان داشته باشیم.

گفتنی است، در این مراسم با اهدای احکام جداگانه از زحمات شفیع پور تقدیر و سید محسن رضوی به عنوان رئیس جدید اداره و شهرسازی شهرستان مرند منصوب شد.