به گزارش خبر نگارصدا و سیما از مرند مراسم تودیع و معارفه  رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند با حضور  ، مدیرکل  بنیاد شهید و امور ایثار گران استان آذر بایجانشرقی  و جمعی از مسئولین این نهاد در محل فرمانداری ویژه شهرستان مرند برگزار شد   فرماندار ویژه شهرستان مرند  در این آیین با […]

به گزارش خبر نگارصدا و سیما از مرند مراسم تودیع و معارفه  رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند با حضور  ، مدیرکل  بنیاد شهید و امور ایثار گران استان آذر بایجانشرقی  و جمعی از مسئولین این نهاد در محل فرمانداری ویژه شهرستان مرند برگزار شد
  فرماندار ویژه شهرستان مرند  در این آیین با تأکید بر اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد فرهنگی تأثیرگذار است که در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش دارد، گفت: پژوهش، تبلیغات و تلاش بیش از پیش برای برگزاری یادواره شهدای شهرستان در تبیین و معرفی و شناساندن اهداف کلی شهیدان نقش بسزایی دارد و توجه ویژه ای را می طلبد.
تقی کرمی  گسترش کارهای فرهنگی و خدمات رسانی بدون منت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند به خانواده های شهدا و ایثارگران را خاطرنشان کرد و گفت: معرفی هر چه بیشتر شهدای گرانقدر باعث گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان است.
معاون استاندار آذر بایجانشرقی همچنین  اطاعت از رهبری را یک اصل مهم و اساسی در نظام اسلامی دانست و با تأکید بر اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ این ملتند اظهار امیدواری کرد: همه دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه کارهای فرهنگی و خدماتی با بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند همکاری همه جانبه داشته باشند.
رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذر بایجانشرقی نیز در این مراسم در سخنانی  گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را مورد تأکید قرار داد. وی با اشاره به اینکه این نهاد می بایست حافظ فرهنگ عصمت و طهارت باشد خدمت برای خانواده های شهدا را توفیق بزرگی برشمرد و افزود: اعلاترین انسان ها منتصب به بنیاد شهید هستند.
 قاسم صمدیان  در ادامه اظهارات خود، گفت: خدمت گذاری در بنیاد شهید باید با قصد قربت باشد چرا که فرهنگ ایثار و شهادت سکوی پرتابی به سمت ولایت امام زمان (عج) است.
در پایان این مراسم از تلاش های میرزا آقا واحدی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند تقدیر قدردانی و حکم انتصاب محمد باقراحمدی  از سوی مدیر کل بنیاد شهید استان به عنوان رئیس جدید این نهادبه وی اعطا شد.
گفتنی است آقای احمدی با سابقه 18 ماه حضور در جبهه های هشت سال دفاع مقدس بطور داوطلبانه جانباز 30 درصد و بیش از 27 سال سابقه خدمت در بنیاد شهید را دارا می باشد