معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به همراه فرماندار و اعضا محترم شورای تامین شهر ستان مرند وجلفا  ، هیاتهای اجرایی و بازرسی و .. با نامزد های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست با برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات و حضور خداکثری مردم در کنار صندوقهای اخذ رای بر رعایت قانونمداری […]

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به همراه فرماندار و اعضا محترم شورای تامین شهر ستان مرند وجلفا  ، هیاتهای اجرایی و بازرسی و .. با نامزد های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست با برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات و حضور خداکثری مردم در کنار صندوقهای اخذ رای بر رعایت قانونمداری انتخاباتی تاکید شد .

به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی در این دیدار اظهار داشت: فلسفه جلسه ، دیدار چهره به چهره با نامزد های انتخاباتی که احساس تکلیف نموده و در تلاش برای اعتلای چهره شهرستان هستند . افزود  نگاه ما به کلیه نامزدهای محترم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یکسان است و همگی شما دارای توان وعلم و دانش برای نمایندگی مجلس هستید .

 

وی با اشاره به اینکه هدف مسئولین برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است گفت: مجریان انتخابات ، اعم از هیاتهای اجرایی ،نظارت ،بازرسان و… حافظان امنیت حوزه انتخابیه بوده و هماهنگی صد در صدی با همدیگر در جهت اجرای سالم انتخابات دارند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: شما نامزدهای انتخاباتی علاوه بر اینکه رقیب یکدیگر هستید ، رفیق ، یار و یاور هم بوده و هدفی جز اعتلای شهرستان و در راس آن کشور نداشته باشید . از کلیه کاندیدا ها خواست ،تمامی تلاش و هدف شما بزرگواران اعم از رفتار، کردار و گفتار خود در راستای خدمت باشد و در غیر اینصورت خدشه به نیت شما وارد می شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود: اعضا محترم هیاتهای اجرایی ، ناظرین ،نظارت و … کمال بی طرفی را رعایت کرده و خواهند کرد و هدف ما برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه است و در غیر اینصورت در صورت مشاهده خلاف قانون برخورد جدی صورت خواهد گرفت.اظهار داشت ،مهمترین هدف ما صیانت از آرا مردم ، صیانت از سلامت انتخابات و تشویق و ترغیب مردم در حضور پای صندوقهای رای در جهت اعتلای ایران عزیز باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : تک تک اتفاقات در شهرستان مرند مورد رصد قرار می گیرد و نامز دهای انتخاباتی از تبلیغات زود هنگام خودداری کنند و حریم و حدود قانونی را رعایت کنند،چرا که امنیت شهرستان نقطه قرمز ماست و در این مورد با هیچ کس نعارفی نداشته و در صورت مشاهده برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

وی گفت: اگر فردی خطوط قرمز قانون را رعایت نکند ، نمی تواند نماینده ای صالح برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشد و وظیفه شما نمازد ها کمک به برگزاری انتخاباتی سالم و حتی پر شور است .خطاب به کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تخریب و توهین به همدیگر جدا خودداری نمایند و حق ندارند به مقام یا مسئولی توهین کنند

کرمی  با بیان اینکه : حضور حداکثری مردم بزرگترین پشتوانه نظام است و رعایت مر قانون و سلامت انتخابات امری مهم است. افزود آراء مردم حق الناس است و وظیفه داریم حق الناس را رعایت کرده و رای مردم برای ما قابل احترام است.

وی گفت: مسئولین ادارات و نهادهای دولتی  حق استفاده از امکانات دولتی را برای تیلغ و یا علیه یک نامزد دیگر را ندارند و خلاف قانون است. ودر صورت مشاهده برخورد قانونی صورت خواهد شد

۴۱۳