رئیس مرکز مدیریت حوادث وفوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد تصادفات در جاده‌های شهرستان مرند نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش یافته بود ولی خوشبختانه آمار مصدومان ثابت و تعداد فوتی‌ها با کاهش چشمگیری به صفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث وفوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی، فرزاد رحمانی در خصوص آمار فوتی در جاده‌های مواصلاتی شهرستان مرند، اظهار داشت: با شروع طرح نوروزی از ۲۷ اسفند۹۶ تا پایان روز چهاردهم فروردین ۹۷  اورژانس مرند در مجموع به ۳۱۸ مورد ماموریت اعزام شده که از این تعداد ۲۹۲ مورد اعزام به محل و ۲۶ مورد مراجعه حضوری به پایگاه‌های شهرستان مرند است.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی شهرستان مرند، اورژانس به ۴۳ مورد تصادف اعزام شده و۴۷ مصدوم را تحت درمان قرار داده و به  بیمارستان انتقال داده و ۶ نفر به صورت سرپایی در محل درمان شده‌اند.

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: تعداد تصادفات در جاده‌های شهرستان مرند نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش یافته بود ولی خوشبختانه آمار مصدومان ثابت و تعداد فوتی‌ها با کاهش چشمگیری به صفر رسیده است.