به گزارش اخبار به روز مرند :عقیل قارداش زاده با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت : مسابقات کونگ فو انتخابی کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی مرند برگزار شد و به اعتقاد شرکت کنندگان و مسوولان برگزاری، کیفیت این دوره از مسابقات بسیار بالا بود. وی در ادامه افزود: ۱۲۰ مبارز […]

 به گزارش اخبار به روز مرند :عقیل قارداش زاده با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت : مسابقات کونگ فو انتخابی کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی مرند برگزار شد و به اعتقاد شرکت کنندگان و مسوولان برگزاری، کیفیت این دوره از مسابقات بسیار بالا بود.

وی در ادامه افزود: ۱۲۰ مبارز کونگ فو در رده سنی نونهال و نوجوان از شهرهای تبریز، مرند، هشترود، ملکان، بناب، عجب شیر، خواجه، اسکو، شبستر، سراب و اهر در این مسابقات شرکت کردند که در پایان در مجموع تیم های تبریز الف، اسکو و مرند به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رئیس هیئت کونگ فو مرند و مسوول برگزاری این دوره از مسابقات خاطر نشلن شد: برگزاری منظم مسابقات کونگ فو انتخابی کشور به همت هیئت کونگ فو شهرستان و با همکاری مناسب همه دستگاه های مرتبط با این موضوع انجام شده که باید از همه عوامل دخیل در برگزاری آن تشکر و قدردانی کرد.

صادق گوگانی رئیس کمیته توآ کونگ فو استان نیز با اشاره به میزبانی خوب مرند از این رقایت ها گفت: نفرات برتر این دوره از مسابقات تیم منتخب استانی را در مسابقات کشوری تشکیل می دهند.