به علت برگزاری مانور قطعی گاز در شهر مرند در مقابل ساختمان شهرداری مرند، محدودیت ترافیکی وجود خواهد داشت. سرگرد بهرام فر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر افزود: این مانور توسط شرکت گاز شهرستان و با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و برخی ارگانهای […]

به علت برگزاری مانور قطعی گاز در شهر مرند در مقابل ساختمان شهرداری مرند، محدودیت ترافیکی وجود خواهد داشت.

سرگرد بهرام فر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر افزود: این مانور توسط شرکت گاز شهرستان و با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و برخی ارگانهای ذیربط دیگر از شهرستانهای مرند شبستر و جلفا ، روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵ دیماه به مدت دو روز برگزار میگردد و بعلت برپایی چادر و وجود و نصب تجهیزات لازم، تردد وسایط نقلیه در این محدوده امکانپذیر نخواهد بود.

وی تصریح نمود: این مانور در راستای کسب آمادگی بیشتر دستگاههای مختلف در شرایط قطع یا افت احتمالی فشار گاز برگزار میگردد.

بهرام فر از کلیه همشهریان دارنده وسایط نقلیه خواست در ساعتهای اجرای مانور از تردد و پارک خودروها در این محدوده خودداری کنند.

گفتنی است ، یکی از اهداف این مانور سنجش آمادگی شهروندان  و دستگاههای مربوطه در بحران مدیریتی قطع گاز می باشد و در واقع هدف از اجرای این مانور  ایجاد و حفظ آمادگی در شرایط اضطراری به خصوص در فصل سرد و مواقعی که احتمال افت فشار و قطع گاز بوجود می آید می باشد.

۱۱۲۲۲۳۳

۱۴۵۵۶۷

۴۴۵۵۷۷۸۸