به گزارش پایگاه خبری  اخبار به روز مرند : مراسم یوم الله با شگوه راهپیمایی روز سیزده آبان با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، امام جمعه محترم شهرستان و اعضا شورای اداری و جمع کثیری از مردم شریف شهرستان مرند با حضور در راهپیمایی سیزده آبان با آرمانهای نظام و انقلاب و تجدید پیمان […]

به گزارش پایگاه خبری  اخبار به روز مرند : مراسم یوم الله با شگوه راهپیمایی روز سیزده آبان با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، امام جمعه محترم شهرستان و اعضا شورای اداری و جمع کثیری از مردم شریف شهرستان مرند با حضور در راهپیمایی سیزده آبان با آرمانهای نظام و انقلاب و تجدید پیمان کردند .

مردم همیشه در صحنه شهرستان مرند ،  باری دیگر با حضور باشکوه خود برگ زرینی را در کارنامه خود ثبت کردند؛  آنها به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی لبیک گفتند و تنفر خود را نسبت به آمریکا و دیگر سران استکبار با سر دادن شعارهای مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا‌ و‌ مرگ بر اسرائیل نشان دادند.

در پایان این مراسم بیانیه ای در راستای محکوم کردن جنایان آمریکا و سردمدارانش قرائت شد و شرکت کنندگان با فریادهای الله اکبر  این بیانیه را مورد تایید قرار دادند.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????