لت ایران هرگونه اقدام تحریک‌آمیز را قاطعانه پاسخ می‌دهد امام جمعه مرند گفت: ملت متعهد ایران اسلامی عبور پیروزمندانه از چالش‌ها را مرهون فضل الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌داند و هرگونه اقدام تحریک‌آمیز و حرمت شکنانه دشمن را با واکنش سریع جواب می‌دهد. به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، حجت السلام […]

لت ایران هرگونه اقدام تحریک‌آمیز را قاطعانه پاسخ می‌دهد

امام جمعه مرند گفت: ملت متعهد ایران اسلامی عبور پیروزمندانه از چالش‌ها را مرهون فضل الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌داند و هرگونه اقدام تحریک‌آمیز و حرمت شکنانه دشمن را با واکنش سریع جواب می‌دهد.

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، حجت السلام علی نعمت زاده ظهر امروز در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان اظهار کرد: ملت ایران امروز وفاداری خود به نظام و جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند و به دشمنان فهماندند که این ملت تا آخرین قطره خونشان از آرمان‌های خود دست بر نخواهند داشت.

وی افزود: ملت ایران امروز به استکبار فهماند که حضور میلیونی خود در

امام جمعه مرندادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن مردم هشترود، شبیه به تظاهرات زمان انقلاب بود و حضور پرشور مردم نشان از رشادت و آمادگی آنان برای دفاع از ولایت، رهبری، نظام اسلامی و دستاوردهای انقلاب است.

نعمت زاده، با بیان اینکه مردم این منطقه نشان دادند که در هر حال پشتیبان رهبری بوده و از دستورات مقام عظمای ولایت تبعیت می‌کنند، یادآوری کرد: اسلام بزرگ‌ترین نعمت الهی و حاصل خون شهیدان است که انقلاب آن را به ملت ایران هدیه کرد.

وی گفت: به برکت قرآن و اسلام، دشمن جرات تعرض به ایران را نداشته و مردم آماده دفاع از اسلام و انقلاب هستند.

امام جمعه مرند گفت: امام خمینی از سلاله پاک پیامبر اسلام(ص) است که با تکیه بر ایمان و پشتیبانی مردم، رو در روی دشمن دین ایستاد و با تلاش‌های چندین ساله، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

حجت السلام نعمت زاده افزود: ملت متعهد ایران اسلامی عبور پیروزمندانه از چالش‌ها را مرهون فضل الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌داند و هرگونه اقدام تحریک‌‌آمیز و حرمت‌شکنانه دشمن را با واکنش سریع جواب می‌دهد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند نیز گفت :
رضوانی در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تقدیر و تشکر از حضور میلیونی مردم که نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود در گفت‌وگو با خبرنگارصداو سیمادر مرند و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این حضور چه تاثیری می‌تواند در روند مذاکرات آتی هسته‌ای داشته باشد گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای توانسته در طول 35 سال گذشته مسیر رشد، پیشرفت و تعالی کشور را با حضور مردم در همه زمینه‌ها به دست آورد و به طور حتم این حضور چشمگیر مردم می‌تواند مهمترین پشتوانه برای مذاکرات آتی کشور محسوب شود.

وی ادامه داد: اگر مسئولان آمریکایی همواره از وجود گزینه‌های مختلف بر علیه جمهوری اسلامی ایران صحبت می‌کنند امروز مردم عزیز کشورمان تحت رهبری مقام معظم رهبری نشان دادند که گزینه قطعی ما حضور و دلبستگی مردم به نظام، کشور و ولایت فقیه است..
دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا نیز در گفتگو با خبر نگار واحد مرکزی خبر شبکه سهند در مرند اظار داشت :
امروز با حضور در جمع راهپیمایان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم امروز پرشور و پرشعور بوده است و این حضور حماسی و تاریخی مردم پاسخی دندان‌شکنانه به یاوه‌گویی‌های آمریکا می‌باشد و آنها را مجبور به عقب‌نشینی می‌کند.

عضو کمسیون اقتصادی مجلس افزود: دشمن همیشه در این 35 سال نشان داده که دچار اشتباهات محاسباتی شده است و اشکال آنها این است که ایران را به خوبی نشناخته است.

وی با بیان اینکه می‌گویند گزینه‌ها روی میز است، این را یک جوک خواند و گفت: گزینه‌های ما در مقابل آنها ملت شجاع و بیدار هستند که پشتوانه اصل انقلابند و در این 35 سال در حیطه‌های مختلف پاسخ محکم به دشمن و آمریکا داده‌اند
حسن نژاد، با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، گفت: تحریم‌های جدید همچون گذشته راه به جایی نمی‌برد و یاوه‌گویی‌های آمریکا زیاد شده است. همانگونه که امام فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است و نمی‌شود هیچ گاه خیر و شر را با هم در یک جا جمع کرد و این اختلاف ایدئولوژیک همیشه وجود دارد.

وی همچنین حضور مردم در راهپیمایی امسال را بسیار خوب ارزیابی کرد و درباره گزینه روی میز ملت ایران گفت: مقاومت، گزینه ملت ایران است.

نماینده مردم مرند و جلفا: راهپیمایی 22 بهمن نشان داد با ملت ایران نمی‌توان با زبان زور و تهدید صحبت کرد

وی افزود: پیام این حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که کسی نمی‌تواند به این مردم چیزی را تحمیل کند، این مردم فقط شایسته تکریم هستند و با این مردم با زبان زور و تهدید نمی‌شود صحبت کرد.

وی ادامه داد: نیاز است همه مردم با چشم باز و با بصیرت و با رفتار درست و بدون گرفتار شدن در بازی‌های بدخواهان نظام، در صف واحد حرکت کنند تا انشاءالله به اهدافمان برسیم و از حقوقمان دفاع کنیم تا رفاه مردم تأمین شود.

.

عكاس : حامد مصطفايي