رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند از راه‌اندازی رشته مدیریت مالی و کسب و کارهای کوچک مقطع کارشناسی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :محمدحسین صادقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در مرند با تشریح و معرفی اولیه رشته مدیریت مالی اظهار کرد: با توجه به روند بین‌المللی و جهانی شدن اقتصاد همه کشورها، مدیران مالی کشورها باید با نظام‌های مالی جهانی، شیوه‌های سرمایه‌گذاری و ابزارهای مالی پیشرفته آشنایی داشته باشند تا بتواند جایگاه موقعیت‌های مالی خود را با رعایت استانداردهای مالی در دنیای پرمتلاطم اقتصاد و پیشرفت صنعت امروز پایدار و تثبیت کنند.

وی در مورد جایگاه و معرفی رشته کسب‌وکارهای کوچک توضیحاتی داد و افزود: آغاز یک کسب‌وکار نیاز به انگیزه، علاقه، استعداد، تحقیقات وسیع و برنامه‌ریزی صحیح دارد و مدیران کسب‌وکارهای کوچک با ایجاد کارآفرینی می‌توانند نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته و افراد متعددی را جذب بازار کار کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های دایر در این واحد دانشگاهی از راهنمایی مشاوران هدایت تحصیلی واحد مرند بهره‌مند شوند.